Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Fogadott szülésznőnek mennyi...

Fogadott szülésznőnek mennyi illik adni? (Szeged)

Figyelt kérdés

Érdeklődnék, hogy mennyit szokás adni fogadott szülésznőnek. Szülés előtt egyszer találkoztunk csak, de tartjuk a kapcsolatot. Nem beszéltünk meg összeget. Én eddigi információk alapján 40 ezerre gondoltam. Ez reális?

És az orvosnak? Ő nem mondott "tarifát". Ismerem a "rendelés 10x-ese" összeget, de ha egy picit kevesebb, az sem ciki? (még szülés előtt 2 héttel is voltam nála rendelésen)


2016. szept. 13. 09:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szülésznőnek olyan 30-40et szoktak, az orvos ha kevesebbet kap a 10szeresnél nem fog megsértődni. Pláne így hogy nem mondott fix összeget :)
2016. szept. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :) Akkor nagyjából jól lőttem be, nem izgulok rajta akkor :)
2016. szept. 13. 09:53
 3/6 anonim ***** válasza:
Én Szolnokon fogok szülni, doki megmondta h mennyit kér, az tiszta sor. Szülésznő nem mondott összeget, én 30000 fogok neki adni.
2016. szept. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
30.000et adtunk a szülésznőnek, Fejér megye. Láthatóan örült neki. Doki a dupláját kapta, a rendelések meg 5000ftok voltak.
2016. szept. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek! Én is úgy gondoltam, hogy az orvos a dupláját kapja majd (nálunk egyébként 9 ezer a rendelés), de persze sok fog függni a szülés kimenetelétől, ki fog többet "tenni" a dolgokért, ha épp ügyeletes lesz és alig lesz rám ideje és inkább csak a szülésznő van velem stb.

De akkor látom nem nagyon lőttem mellé. Köszönöm még egyszer!

2016. szept. 13. 21:29
 6/6 anonim ***** válasza:

Szegeden a magánrendelés 10szeresét szokás. Aztán ki, hogy érzi.

Én úgy adok ennyit, hogy csaszaros leszek. Ugye azért többet szoktak

2016. szept. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!