Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » SOTE I milyenek a csemecsős...

SOTE I milyenek a csemecsős nővérek?

Figyelt kérdés
Nagyon rosszakat hallok folyamatosan.. és eléggé félek a bent léttől, hogy nem lesz segítségem pedig nagyon nagy szükségem lesz rá.. valaki nyugtasson meg, hogy nem olyan szörnyű...

2016. szept. 15. 06:15
 1/10 anonim ***** válasza:
69%
Nyaggasd őket folyamatosan, hogy segítsenek, különben rátok se bagóznak!
2016. szept. 15. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
Úgy veszem észre ezek a csecsemősök mindenhol katasztrófák.
2016. szept. 15. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
56%
Figyi...én nem voltam elveszve, gyereket sosem passzoltam le, csináltam mindent úgy, ahogy otthon, nem szállodának néztem a kórházat és nekem nem volt gondom. Amikor pedig szükségem volt rájuk (elkezdett a vér ömleni belőlem), akkor pedig ott voltak és bunkóság nélkül segítettek. Azt gondolom, hogy az ő viselkedésük az anyától is függ.
2016. szept. 15. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
63%
Első vagyok. Nem azt vártam, hogy ellássák a gyerekemet, hanem, hogy megmutassák, hogy kell pelenkázni, szoptatni. Abban a kórházban mindennek utána kell menni. Nem szól senki, hogy gond van a gyerekeddel, ha te nem nyomozod ki. Nem kapsz segítséget, ha nem kérsz. Nem mondom, hogy ez baj, csak ilyenek.
2016. szept. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
21%
Van fogadott dokid? Mert akkor ő megkéri őket határozottan, és segíteni fognak.
2016. szept. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Van igen, nem szallodat szeretnek hanem azt hogy segitsenek mert ahogy nem leszek terhes az immunrendszerem ujra a regi lesz es gyogyszerem csak 1-2 het mire hatni fog ha beveszem... nem tudom mire szamitsak lehet en sem fogom tudni magamat sem ellatni nem hogy a picit... itthon lesz segitsegem erre az idore de felek hogy odabent mi lesz :/
2016. szept. 15. 19:04
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok

3# kicsit felre erted lehet. Nekem pl kellett nagyonis segiteni csaszaroztak es rosszul birtam eloszor.

Na meg szegyenszemre Pelenkazni sem tudtam.. attol h nem szalloda meg fizetjuk a TB t es segithetnek is. Nem kell feltetlen elturni a bunkokat! Egyebkent adtam. NEKED zold kezet mert van Aki szallodaban erzi magat ott..de a kivetelek azert megvannak mèg

2016. szept. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
81%

Ha problémád vagy akkor menj és kérj segítséget, és akkor segítenek. Viszont nem fogják naponta 3-szor kérdezgetni h minden rendben-e, neked kell kezdeményezned a sote 1-en.

Nekem megmutatták hogyan kell pelenkázni, szoptatásban pedig segítettek ha kértem.

2016. szept. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat!!
2016. szept. 18. 13:31
 10/10 anonim ***** válasza:
44%
Egyáltalán nem rátok értettem a szállodát, mert fel sem merült bennem, hogy a rossz tapasztalat azért volt. Sok mindent láttam ott, azért írtam. Volt aki úgy beszélt velük, mint egy kutyával.
2016. szept. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!