Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szent Imre kórházban ( Bp),...

Szent Imre kórházban ( Bp), mennyire okés most a szülés és körülményei?

Figyelt kérdés
Szakmailag jók? Aranyosak, figyelmesek?
2016. szept. 15. 21:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Én a negyedik gyerekemet fogom hamarosan megszülni ott, és nagyon sokat változott az elmúlt években.

A saját orvosomon és szülésznőmön kívül nem szívesen szülnék mással.

2016. szept. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ki a dokid?
2016. szept. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 cs.dorka87 ***** válasza:
Én a másodikat fogom ott szülni, és már az elsőnél is nagyon meg voltam elégedve mindennel és mindenkivel. Fogadott dokim és szülésznőm volt, de az összes többi ügyeletes dolgozó is mind nagyon kedves volt. Nem mellesleg nagyon szép, felújított, tiszta a kórház, van alternatív szülőszoba is, az osztályon a szobák 2 ágyasak, és nem járhat be senki látogató a szobákba. Dióhéjban Ennyi, sztem a legjobb választás ;)
2016. szept. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Karácsonykor szültem, választott orvos és szülésznő nélkül.


12 órán át tartott és a szülésznő (Váradi Zsófia) mindvégig mosollyal, kedvességgel, támogatással foglalkozott velem. Az orvosok is kedvesen bemutatkoztak (több váltás volt idő közben) de nem igazán volt több interakciónk.. A végén a gátmetszést csinálta a doki meg a kikönyökölést (nem volt vészes) de ezen kívül a szülésznő kezében volt ugye minden és Ő meg hihetetlenül aranyos volt.

Ja igen, mindent kérdeztek. Gátvédelem stb. Oké-e.


És TB-sen rendes kád fürdős vajúdásom volt. Nagyon sokat segített.


Összességében kedvesek voltak, amikor kellett határozottak. Éreztem, hogy törődnek velem. Utána persze már nem találkoztunk, mivel nem voltam "fizető vendég". De csak ezzel a szülésznővel volt kapcsolatom.


Tényleg érdemes elmenni egy előadásukra (azt hiszem havonta van?). Ingyenes és az ottani szülésznők tartják. Alkalmanként hárman ha jól emlékszem. Kérdezni lehet és elmondják mi hogy zajlik náluk.

Baba barát kórház, magad mellett tudod tartani később és fontos nekik a természetesség. Csak úgy nem császároznak pl. Azt mondták.. Velem is kínlódtak sajnos, mégis támogattak hogy jó lesz így. Jó is lett :)

2017. febr. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!