Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szent Imre Kórházban szeretnék...

Mony kérdése:

Szent Imre Kórházban szeretnék szülni, ajánlanátok ott jó orvost, akinek magán és sztk-s rendeléseire is tudok járni terhesgondozásra?

Figyelt kérdés

7 hetes terhes vagyok,most állok orvos választás előtt. Eddigi sztk-ban voltam 2 dokinál is,de egyikkel sem vagyok megelégedve.

Érdemes magán dokihoz és sztk-ba is eljárni felváltva? Vagy csak magán? Esetleg csak sztk?

Egyáltalán mi ennek a menete egész addig,amig eljutok a szülésig? Hogy tudok orvost fogadni? Szülési tarifa kb mennyi? Minden érdekel ami ezzel kapcsolatos?

Sajnos a dokim semmit nem mond,úgy kell mindent kigugliznom...



2016. máj. 11. 18:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Én 2009-ben, és 2012-ben szültem a gyerkőceimet Dr. Barna Péternél. Én nekem csak pozitív tapasztalataim vannak róla, bár az hozzá tartozik, hogy mindkét gyerek programozott császár volt. Egy nagyon laza dokit képzelj el, nekem jó volt, hogy tudtunk vele hülyülni pro-kontra. Nem Budapesten élek, így a magánrendelésre jártam hozzá de viszont a kötelező vizsgálatokat vérvétel, cukorterhelés stb. mindig adott beutalót és azt megtudtam a helyi sztk-ban csináltani. Feleslegesen sosem hívott a rendelésre, hogy még többet fizessek. Tény, hogy akkor sem számított olcsó dokinak, szerintem most sem. Nála a magánrendelésen külön van az uh és a vizsgálat, de egyben fizeted. Akkor volt egy ilyen "kiruccanás" hozzá 20.000 ft. De tényleg nagyon alapos, mindenre figyel. Nagyon sokan járnak hozzá, a Bartók Béla úton van a magánrendelője. Arra figyelj oda, hogy dokit kb. 25-ik hétig tudsz választani, utána nem nagyon szeretnek már átvenni. Ő az a tipikus nyugodt doki, nem parázik rá semmire. Ami esetleg ez miatt gond lehet, hogyha problémásnak néz ki a terhességed,( terhességi cukor,magas vérnyomás ) vagy te leszel túl aggódós kismama akkor nem biztos, hogy ő lehet a jó választás. Nem az, hogy nem törődne veled, de a telefonját nem nagyon szereti felvenni és nem az a visszahívós fajta...de ha gáz van, utol lehet érni. Szülésznőbe segíteni nem tudok, de az jó ha van...mert a nagy melót ő végzi majd, persze ha nem császár. Azt nem is tudom, hogy ő rendel-e sztk-ba.

Dokit a 20-24-ik héten szoktak "fogadni", csak egy ilyen egyszerű kérdéssel, hogy elvállalná-e a szülésedet?

Tarifa nehéz kérdés...én ha most szülnék a 20.000-et figyelembe véve...80.000 körül gondolkoznék...persze függ a terhességi tevékenységétől a 9 hónap alatt.

Száz szónak is egy a vége...nagyon jó fej doki, imádtam hozzá járni :-) Hiányzik is :-D

2016. máj. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Dr Zsigmond Tamásnál szültem a nyáron. Kedves,türelmes,nyugodt orvos. Mindent elmond és elmagyaráz mi miért és mi fog történni. Végig benn volt a szülőszobán és figyelemmel kísért.

Telefonon bármikor elérhető. :)

2016. nov. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!