Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után mivel kezeltétek...

Szülés után mivel kezeltétek at arcotok?

Figyelt kérdés
az enyem iszonyat pattanasos, 5 napja szultem
2016. szept. 15. 23:03
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt problémásabb mint az előtt. De 5 nappal szülés után a reggeli és esti arcmosáson kívül erre nem is pazaroltam volna több időt. Elég volt a babát ellátni+ a házimunka.
2016. szept. 16. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
kremre ondolok....arra még a nagyobb mellett is jut 5 perc;)
2016. szept. 16. 06:58
 3/22 anonim ***** válasza:
Nekem sem lett problémásabb. Ugyanazt a krémet dobtam fel, mint előtte, nem kellett változtatni.
2016. szept. 16. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
59%
Ugyanolyan volt mint előtte, szerintem. De észre se vettem volna, ha pattanásos vagyok :D Csak görnyedve tudtam járni, úgy meg nem értem fel a tükörig, hálistennek! :))
2016. szept. 16. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
nekem nem pattanásos lett, hanem piros..foltokban, és apro kicsi pattanás szerusegek jelentek meg. azt mondtak a hormonok miatt..kaptam rá gyogyszert, mert dalacint. félév utan jobb lett a helyzet.
2016. szept. 16. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Gigi hidratálót használtam és azóta is! Nekem volt időm újszülött mellett is ilyesmikre :)

Nekem nagyon bevált, pedig bezsírosodott a bőröm szülés után. Pár nap és szülök újra, remélem most is hasznos lesz!

2016. szept. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Mind2 szülésem után pattanásos lett az arcom,a mellkasom és a hátam.

Sudocremmel jött helyre.Semmi más nem használt.

2016. szept. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Második szülésemkor nekem is kicsit kipattogott az arcom. A szobatársam adott rá valami krémet, az nagyon jó volt, de nincs neki neve, orvos írta fel, gyógyszertárban keverik ki. Háziorvos biztos tudja, hogy mi jó erre, és tud írni rá receptet. Nekem nagyon bejött ez a kence, mire hazamentünk, már egész rendben volt a bőröm.
2016. szept. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
0%
Van ideje annak akinek segítsége is van. ;)szülés után 5 nappal..
2016. szept. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
mivel nálunk a gyermek is tele lett piros pöttyökkel, így az étrendemből kihagytam a csokit és megszépültünk 2 nap alatt
2016. szept. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!