Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mostanában sok nő vállal 40...

Mostanában sok nő vállal 40 éves kora felett gyermeket? ( akár elsőt vagy akár többediket?

Figyelt kérdés
2016. szept. 18. 10:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem sok. Előfordul, de ritka. Én 2 ilyet ismerek.
2016. szept. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
20éves érettségi találkozonkon 2-en várnak babát(másodikat) 1 nemrég szült(másodikat) 1-nél tervben van. A 8 lányból. (38-40 év közt)
2016. szept. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%
Nőgyógyászaton dolgozok, inkább azt mondanám hogy egyre több 38 év feletti terhes, de ezen nem kell csodálkozni hisz az átlagéletkor is kitolódik, a betegségek jobban gyógyíthatók, tehát nem kell ahhoz hasonlítani hogy régen 20 evesen szultek.
2016. szept. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én most vagyok 30. Van már 2 gyerekünk, de még szeretnénk. Nem tudom összejön-e vagy sem, mert az előző kettő sem volt egyszerű menet. Magamnak 42 évnél húztam meg a határt, a felett már nem szülök.
2016. szept. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
63%
29 évesen jött az első baba,a masodik most,34 évesen,s nincs kizarva egy harmadik,de én 38-nal húztam meg a határvonalat.de sok mindentől függ még a dolog.Sosem lehet tudni,kinek miért tolódik 40 fölé a gyermekvállalás...
2016. szept. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem sem volt eszem ágában sem szülni 40 felett. De sajnos elvesztettük a második babánkat, ezért adtunk még egy esélyt, és megpróbáltuk újra. 41 lettem, mire összejött.

Nem kell folyton ítélkezni, nem tudni mi áll a kései gyerekvállalás mögött.

Mellesleg a környezetemben nagyon sok hasonló korú kismama van. Közeli ismerősöm velem egyidős, most szült. Hosszú évekig hiába próbálkoztak...

2016. szept. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!