Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van itt olyan aki mostanában...

Van itt olyan aki mostanában szült az Uzsoki kórházban? Mik a vélemények?

Figyelt kérdés
Én ott fogok szülni,de nincs fogadott orvosunk.Milyenek az orvosok ? És a kórház?
2016. szept. 13. 13:11
 1/7 anonim ***** válasza:

4 és 2 éve is ott szültem, nem volt fogadott orvosom.

Teljesen normálisak voltak az orvosok, szülésznők, csecsemősök is.

A kórház pár éve fel lett újítva, szóval semmi baj nincs vele.

Kaját vitess be, mert az ebéd nem olyan gáz, de a reggeli + vacsora semmire nem elég.

A szobában van zárható szekrény, hűtő.

Én elégedett voltam mindkétszer.

2016. szept. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hát Én úgy elszoktam a rendes evéstől ( terhességi cukrom van ) nagyon lefogytam, semmi erőm nincs. Szerintem amúgy meg sem fogom tudni szülni. Sokszor felkelni alig bírok reggel, erre csak azt mondják mindenhol milyen jól nézek ki 😂😂

a császárnál bent lehet az apja ?

2016. szept. 13. 13:39
 3/7 anonim válasza:
2hete szultem ott:) nekem sem volt fogadott orvosom es megis mindenki nagyon rendes volt velem:) segitokeszek nagyon. mindenbe segitenek:)nagyon modern es szep a korhaz:) a szobak negy agyasak:)zarhato szekreny es huto van:) az etelek egyedul amik annyira nem jottek be:) nekem nagyon pozitiv velemenyem van errol a korhazrol:) annyi a baj h sajnos sok dolguk van az orvosoknak vagyis a szules nogyogyaszoknak egy nap nagyon sok szules van ott es ez alltal tobbszor kell szolni hogyha valami probelmad van:) de osszegzesben tenyleg remek korhaz:) remelem tudtam segitenii
2016. szept. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, örülök a pozitív válasznak :)
2016. szept. 14. 08:33
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia, decemberben szültem ügyeletesnél. Nem volt fogadott orvosom, mindenki nagyon rendes volt. egyáltalán nem éreztem,hogy bármiben hiányt szenvednék, sőt. Több orvos is volt bent nálam, rendszeresen jöttek és figyeltek és a szülésznő is folyamatosan benézett, plusz egy gyakornok is.A kórtermek nagyon jók, kedvesek a nővérek. A csecsemősök egy kissé nyersek, de nem vészes, csak ilyenkor a kismama érzékenyebb és mindent magára vesz- Velem egyetlen gyerekorvos volt kegyetlen bunkó, de az nagyon, ráadásul a főorvos, egy idős nő. Hozzá szerencsére csak 1x volt szerencsém. Ezt leszámítva maximálisan elégedett voltam és másodszor sem fogadnék.
2016. szept. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, császár volt nekem is, nem lehet bent az apuka. Annyi van,hogy amikor kiemelik és viszik fürdetni, rendbe tenni,akkor az apuka fotózhat és utána a karjába veheti. Ez azért is van így, mert addig ugye te a műtőben leszel és "rendbe tesznek", neked csak kb.1 percre viszik be, odateszik a fejedhez, aztán viszik is ki. Én este szültem és másnap reggel 6-kor hozták be hozzám a kórterembe.
2016. szept. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igazából császárt szeretnék, de mivel nincs fogadott orvosom nem hiszem, hogy az lesz ha csak nem muszáj. Tudom, hogy sokkal rosszabb mint a szülés, de nem bánom.
2016. szept. 14. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!