Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Látja az orvos csak hasi...

Látja az orvos csak hasi ultrahang alapján, hogy nyitott-e a méhszáj?

Figyelt kérdés

Hello,


Ma vagyok 37 hetes terhes tegnap voltunk orvosnal. Mar kb 5-6 hete csak hasi ultrahangot néz, hüvelyi mar nagyon regen volt es azon gondolkodom, hogy vajon igy lathatja ha esetleg nyitott lenne a méhszaj vagy valami?

Csak mert tegnap hajnalba kb 1 oran at menstruacios fajasaim voltak ami egesz a derekamig hatott ki aztan elmult. Pedig elotte par oraval voltam a dokinal es azt mondta h minden rendben.


2016. szept. 20. 16:28
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. szept. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Hat ez k**va jo akkor minek jarok orvoshoz? ... Akkor az is lehet h vmennyire nyitott???? 😱😰😳
2016. szept. 20. 16:39
 3/22 anonim ***** válasza:
A belsőt látja, a külsőt csak ha kézzel megvizsgál.
2016. szept. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
magán doki?
2016. szept. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Miért baj, ha vmennyire nyitott? Három heted van, készül a szervezeted. Én az utolsó hónapban 1 ujjnyira voltam nyitva, végül terminustullepessel indítani kellett.
2016. szept. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, de szerintem ne húzd fel magad. Én most vagyok 39 hetes, nekem ugyan a 36. héttől minden héten nézi. Azt mondja, hogy alakul, rövidül...semmi gond ilyenkor már, ha picit nyílik. Amit tegnap éreztél, az valószínűleg jósló fájás volt...az igazi rendszeresedik és nem elmúlik. Ha ez történik, vagy elkezd szivárogni a magzatvíz (esetleg hirtelen elfolyik), ne adj Isten elkezdesz vérezni, akkor indulj kórházba (utóbbi esetben mentő...). Addig nyugi és pihenj amennyit tudsz.
2016. szept. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Belsőt látja. De a 37. hét betöltése után szerintem fölösleges ezen túráztatnod magad. Valószínű hogy a szervezeted készül a nagy napra. Attól még simán lehet hogy 3 hét múlva szülsz csak.
2016. szept. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is úgy nézi csak, igaz, még csak a második trimeszterben járok.

Örülj, hogy nem "nyúlkál" feleslegesen, akik e szerint az új protokoll szerint gondoznak, csak végső esetben piszkálják a méhszájat kézzel.

2016. szept. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Ne aggodjak? En meg dolgozom.. Nalunk kotelezo csak egy hettel a datum elott mehetek gyesre... Tehat talan jogom van tudni, h nyitva van e a mehszajam vagy sem. Az orvosom is tudja nagyon jol h dolgozok... Raadasul vendeglatasba nem is akarmit. Nem egy irodaba logatom a labamat meg papirokat intezek.. Elhiszem h 37 hetesen akar elo is adodhat ha nyitott vmennyire de azert elvarna az ember h ertol tajekoztassa a sajat orvosa plane ha nem otthon tengeti a napot a kedves paciense. Eleg merges vagyok ra most.. Ok lehet h zart meg minden de azert megnezhetne. Hetfon megyek vissza akkor asszem kicsit eligazitom.
2016. szept. 20. 21:15
 10/22 anonim ***** válasza:
93%

Hát a stílusodat azért visszafoghatnád. Milyen alapon sértegeted a válaszolókat? Belelátsz mások életébe? Vagy mi alapján gondolod, hogy több/más jár?

Én spec. a 36.hétig dolgoztam, azóta itthon próbálom utolérni magam, gyerekruhák, takarítás és befőzés terén...közben pedig a nagylányt szoktatom oviba. Persze ezt is hívhatod láblógatásnak.

Ha csak szülés előtt egy héttől lehetsz otthon, akkor feltételezem nem Mo-n élsz...ahol élsz, gondolom a helyi protokollt követi a dokid...tuti jót teszel magadnak, ha ezzel a stílussal osztod ki a legközelebbi találkozáskor.

Hidd el, nehéz lesz az élet hisztérikaként...

2016. szept. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!