Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » 8 hetesen ilyen méhszáj?...

8 hetesen ilyen méhszáj? Miért, mi a teendő?

Figyelt kérdés

Régebben vizsgálgattam magam, hogy hogyan helyezkedik el a méhszájam, és milyen. Mióta terhes vagyok, természetesen nem nyúlkálok, de intim mosakodóval ki szoktam mosni a hüvely bejáratát, mert a folyásom elég sok :)

A hüvelyem bemenetétől kb 2 cm-re van a méhszájam!

Nem merek a párommal sem együtt lenni, mert alig teszem oda az újjam, és már érzem is. Voltam orvosnál, már kétszer is, minden rendben a babával, utoljára 7+1 hetesen voltam, 1 cm volt a kicsikém, volt szívhang is.

Nagyon hátrahajló a méhem, ennyit mondott.

Ez bajt jelent, ha ennyire lent helyezkedik el a méhszáj? Mi a teendő ilyenkor? A dokitól nem kérdeztem, mert akkor még nem vettem ezt észre, de ő kézzel is megvizsgált a 6. héten, nem mondott semmit, hogy baj lenne, azt mondta lehet szeretkezni is. De így??



2012. máj. 21. 22:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha a doki nem mondta,hogy nyitott a méhszájad, vagy hogy ne szeretkezz.Sőt még azt is mondta,hogy lehet akkor semmi gond vele.Persze nem most kell kiélni szadó-mazó hajlamokat:)Elhiszem,hogy aggódsz.Én is aggódok még mindig.Nekem is hátrahajló méhem van.Ez csak annyit jelent,hogy nehezebben eshetsz teherbe.De,mint olvashatjuk ezzel nincs gond :) Úgyhogy ne aggódj a piciért.Olyan jó helyen van és olyan mélyen,hogy semmivel sem bánthatjátok,főleg a szexszel nem.Azért van lenn most a méhnyakad,mivel most vérbőség alakult ki az egész testedben.Ha szeretkezés után nem vérzel,nem görcsölsz,akkor lehet.Amúgy velem még az is előfordult az elején,hogy az orgazmus fájt.Ez is normális.Azokkal a hülyeségekkel meg ne foglalkozz,hogy elmehet tőle.Hátha ennyitől elmenne a baba,akkor régen rossz lenne.Bemásolok egy oldalt,másold ki a keresősávba és olvasd el!Hasznos lehet. [link]
2012. máj. 24. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a kedves szavakat! :)

Megnyugtattál, én is ilyen vagyok sajnos, aggódom mindenen picit :)))

Gratulálok a babádhoz!

Köszönöm a weboldalt! :)

2012. máj. 24. 09:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!