Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Gátseb varratai, akinek...

Gátseb varratai, akinek felszivodossal varrták, mikorra tűntek el?

Figyelt kérdés
9 napja szültem,sok varratom lett sajnos,kinek Mikorra szívódtak fel?s meddig fájt?nem tudok ülni,csak uszogumin...és ahol a varratnak vége,ott cseresznye nagyságú fájó dudor van,az is eltűnik majd varrattal együtt?tudom még friss a dolog,de összeségében több varratom van és hosszabbak a vágások,mint az első császárnak volt,pedig ez meg természetes volt.tapasztalatot vagy valami ötletet,segítséget irjatok!Köszi 😊
2016. szept. 21. 09:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia! Én januárban szültem, nekem csak pár varratom volt, egy volt ami feszült. Én úgy vettem észre, hogy 10-14 nap közt potyogtak ki :) Sajnos a gátmetszés nagyban függ attól is, hogy a doki milyen ügyes, mikor vág, hogyan varr össze... :(

Esetleg jegelheted, vannak kimondottan gátsebre való krémek,bár nekem azt mondták, hogyha rendben van a seb akkor gyorsan kell gyógyulnia. A cseresznye méretű dudor viszont nem biztos, hogy jó jel,lehet begyulladt az egyik varratod :( Lehet ez nem vigasztal, de ahogy elkezdenek kipotyogni a varratok sokkal jobb lesz :)

2016. szept. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod.szerintem gyulladás nincs,Sehol sem piros csak ott az a dudor.kamillával mosom Naponta meg aloe vera sprayt használok napi többször s még tusolgatom is.a jegelest még megprobalom,de attol nem fazhat meg a seb?akkor meg van időm javulni gondolom...
2016. szept. 21. 11:06
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is van dudorom három hete szültem ahogy esnek ki a varratok egyre kisebb eddig öt esett ki
2016. szept. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kezdek megnyugodni,köszönöm.nekem kívül lett 2 vágás,meg egy belül... 😢.s csak az egyik külsőn van 6 öltés,plussz a többi.mindenkinek gyors települést és boldog babázást.
2016. szept. 21. 11:21
 5/6 anonim ***** válasza:
elsővel nagyon sokáig tartott, így másodikkal kivetettem a varratokat :) szülés után 6 nappal hívott vissza a doki, kikapta 2 perc alatt és másnapra lelohadt a duzzanat! csak bent maradt varrat, az olyan 5 hetesen esett ki. most megyek kontrollra, remélem tényleg nincs már bent sem
2016. szept. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy bajod lenne a jegeléstől, csavard bele egy törcsibe és rakd oda, ahogy megszültem, nekem már hozta is a nővérke, nekem jó volt, pedig nem fájt a sebem...
2016. szept. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!