Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császár után is meg kell...

Császár után is meg kell várni a 6 hetet?

Figyelt kérdés
óvszerrel sem lehet pl.? mert úgy ugyebár nem tud 'megfertőzni' a párom, még véletlenül sem. Vérzés napok óta nincs, 14 napja volt a műtét.
2016. szept. 23. 23:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Külső belső varratok vannak. 2 hét alatt nem jöttél rendbe, hiába úgy érzed. Kiszakadhat valamelyik varratod, ezért nem engednek emelni sem. Az hogy óvszerrel védekeznétek nem jelenti azt hogy nem szedhetsz össze bármit.
2016. szept. 24. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy császár vagy nem császár, független az a helyzet, hogy a méhednek belül regenerálódnia kell, és van egy belsò sebfelülete, ahonnan a méhlepény levált. Ráadásul a vérzés megszűnése sem jelent semmit. Én, habár hüvelyi úton szültem, szintén büszkélkedhettem vérzésmenres napokkal, amit utána újra követett vérzés, vicces módon egész pontosan a hatodik hétig.
2016. szept. 24. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
74%
Én örültem ha rendesen mozogni tudtam nem hogy szexelni....meg amugy is hulla voltam egy 2 hetes baba mellett.
2016. szept. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
83%
Hat het. Ennyire nem birtok magatokkal?
2016. szept. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

3as, az te vagy, ez meg én, ahogy látod, én nem vagyok olyan sz@rul.

De, bírok magammal, csak már 3 hónapja nem voltunk együtt, és több helyen olvastam, ahol írták, hogy együtt voltak és semmi baj nem lett. Nyilván nem szexmaratont akartam tartani...

2016. szept. 24. 19:35
 6/14 anonim ***** válasza:
45%
Akkor ezt a negy hetet mar kibirod. Anya lettel, felelossegtudat!
2016. szept. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
45%
Jo akkor az én vagyok-kibirtam,most kösz jol vagyok...de te nem birod ki,lehet 2 hét mulva a kórházból irsz h valami jo kis fertőzésed lett,ami igen császár után is lehet,vagy egy belső varrat fáj és miért van....
2016. szept. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
észlénykém, nem mondtam sehol, hogy nem bírom ki, feltettem egy kérdést. Tudod, ha felmerül valakiben egy kérdés, az azért van, mert tanácstalan, és nem tudja, hogy A vagy B lesz-e a válasz rá. Ti meg itt úgy írtok, mintha kb. szexmaratont akarnék tartani a szülőágyon... megkérdeztem, írtátok, hogy miért lehet baj, ennyi. Miért kell készpénznek venni, hogy akkor én most már tuti szexelni fogok? Szövegértés egyes, leülhetsz.
2016. szept. 25. 17:09
 9/14 anonim ***** válasza:
52%
Neked is...ha orvos mondja h nem szabad akkor minek kérdezed????
2016. szept. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

"Neked is...ha orvos mondja h nem szabad akkor minek kérdezed????"


Az a baj, hogy az orvosok manapság alig mondanak valamit, mert úgy vannak vele, hogy ezt úgyis tudja mindenki, kezitcsókolom, dolgom van.

2016. szept. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!