Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van valakinek valami ötlete...

Van valakinek valami ötlete hogy lehetne házilag beinditani a szülést mivel a méhszájam 1000 és a lepényem 3-as éretségü nem szeretném ha császár lenne ezért kérném a segitségeteket. Szerintetek ezzekel az eredményekel kihúzom a 40 hetet?

Figyelt kérdés
2010. nov. 13. 14:40
 1/5 anonim ***** válasza:
hanyadik hétben vagy? A III. fokú méhlepény elég gáz.
2010. nov. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
37 hetes de ezeket az értékeket kedden mérték ugye anyit tudok hogy az 1000 méhszáj azt jelenti hogy megrövidült a méhszáj de mivel nekem az elsö császár volt most szeretném elkerülni mert pokol volt.és szeretném ha a párom bent lehetne mert kicsit félös vagyok és ö olyan megnyugtató ha velem van és a császárnál nem volt ott mondjuk az sürgöségi volt
2010. nov. 13. 15:05
 3/5 anonim ***** válasza:

lehet hogy be fogják indítani a szülésed, mert a III. lepény már elég veszélyes. Szerintem attól még van esélyed a hüvelyi szülésre, indítani tudják úgy is.

Már én is nagyon szülnék, mert nagy a babám és nehéz, kedden töltöm a terminust. Hallottam a lépcsőzésről, a szülésznőm pedig a szexet javasolta, mint természetes szülésindítás:)

Minden jót Neked!

2010. nov. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szia

ajánlani nem tok semmit max a szexet de azt már mondták...

viszont a lépcsőzéssel vigyázz mert ha meg erölteted magadat és a babát akk bele kakil a vízbe és akk tuti h indítják.... nekem indították(nem ez miatt) és császár lett=(

2010. nov. 15. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Csípős kaja meg a neten találsz infót róla hogy kell elkészíteni úgy hívják,hogy bábakoktél.De egyik sem 100%:)

Mihamarabbi szülést!

2010. nov. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!