Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ki ismeri Debrecen klinikán...

Ki ismeri Debrecen klinikán Dr Juhász Alpár Gábor szülészt? Vélemények róla? Fogadott orvosként kér pénzt a szűlésért és a gondozásért?

Figyelt kérdés

2016. szept. 28. 09:02
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
Ez most komoly? FOGADOTT orvos = kér pénzt.
2016. szept. 28. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Elírtam.Mennyi pènzt kèr?
2016. szept. 28. 10:36
 3/4 anonim ***** válasza:

Ő elég jó hirben van úgy olvastam, ebböl kiindulva elég drága is lehet, de ez nem biztos. Egy arányos ár 50-60e ft.

Van magánrendelése a varga utca 1 szám alatt ha még van. Esetleg ott érdeklődj személyesen Tőle.

:)

Nagyon dicsérik Én nem találkoztam még vele.

2016. szept. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Én 3-szor szültem Nála. 2011-ben, 2015-ben és 2016-ban.

Rettenetesen rendes orvos. Igazi Ember tudott maradni ebben a pénzéhes világban, ami nagyon ritka! Egyáltalán nem pénzéhes, Ő tényleg a Kismamákért van! E-mailben is, ha naponta 3-szor kérdeztem Tőle vmit naponta 3-szor írt vissza szinte azonnal.

Fogadott orvosom volt mind a 3-szor. Sosem kért pénzt, adni akartam, de nem fogadta el egyszer sem a vizsgálatokon. 1-szer hívott csak a magánrendelőjébe, az 8000 Ft volt. De szinte mindig a Klinikán fogad és ott nem fogad el pénzt sosem. Szülés után adtam neki 40.000 Ft-ot, mert Ő az, aki igen is megérdemli! De még azt is alig akarta elfogadni. Nála rendesebb orvossal még soha sem találkoztam. Mint orvos és, mint ember is fantasztikus! Igazi Nagybetűs EMBER! Csak ajánlani tudom mindenkinek!

2017. márc. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!