Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Debrecen Kenezy es a Klinika...

Debrecen Kenezy es a Klinika szuleszeterol mi a velemenyetek, tapasztalataitok? Gatvedelmet mennyire preferaljak?

Figyelt kérdés
2016. szept. 14. 16:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Klinikán semennyire. Első gyereknél 99%-ban vágnak.
2016. szept. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Gaál Erzsébeet válasza:
Klinika!! Nagyon normàlis orvosok vannak meg oda figyelnek gázt is adnak ami enyhíti a fájdalmakat. Karcagi vagyok nemvoltam ott vizsgálaton meg semmi debrecenbe rámjött a szülés és le a kalappal előttük. Igaz ez már 2éve volt.
2016. szept. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Klinikán szültem kétszer, mindkettővel nagyon rossz tapasztalataim voltak, bár másodiknál a szülésznő előtt le a kalappal, nem is vele volt gond, hanem az ügyeletes orvossal aki miatt majdnem baj lett..

Az a tapasztalatom hogy akinek nincs fogadott orvosa avval kutyául tudnak ám bánni. Vannak kedves, igazán jó szakemberek, csak nem ők vannak többségben.

Kenézyről nem tudok nyilatkozni, harmadik babát tervezzük és ha sikerül megint a Klinikán szülök, mert ha bármi baj van úgyis oda szállítanak át. Elsőnél vágtak, de úgy varrtak össze, olyan hentes módon hogy utólag elő is vették a szülésznőt miatta, de más gondok is voltak ott, nagyon kifogtam azt a teamet.. Másodiknál nem vágtak, de bár vágtak volna. Ödémás volt a sebem 3 hétig, nehezebben gyógyult sokkal.

2016. szept. 15. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kedves 3-as! Sajnalom, h igy jartal! Koszonom a hozzaszolasodat! A tobbieknek is koszonom, h megosztottatok atapasztalataitokat. Meg varom masok velemenyet is :) !
2016. szept. 15. 12:09
 5/5 anonim ***** válasza:
Én csakis a Kenézyt ajánlom. A Klinikáról nem sok jót hallottam, viszont a Kenézyben szültem háromszor is. Egyszer ügyeletes orvossal, kétszer fogadottal. Borzasztóan kedves volt mindenki, jó szakemberek, én nem tudok rosszat mondani. Gátvédelemről nincs infóm, ha szeretnél gondolom megoldható.
2016. szept. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!