Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen előjeleként tapasztaltá...

Milyen előjeleként tapasztaltál szülés előtt?

Figyelt kérdés
Megdagadt az arc vagy egyéb testrész? 'Milyen volt a közérzeted? Volt valami amiből sejtettem , hogy nemsokára itt az idő?

2016. okt. 1. 10:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Semmi az eg vilagon. Egyszer csak jott egy mehosszehuzodas+fajas es elkezdodott.
2016. okt. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem dagadt meg semmim. Ilyen jel nem volt.

Nagyon morcosan és nyomottan keltem fel, mint aki semmit nem aludt.. Bár pocsékul aludtam az igaz, se az eszembe se jutott, hogy mindez már a szülés miatt van, amúgy is 3 nappal kiírt előtt volt ez, azt hittem még van időm.

Majd pecsételni kezdtem, tágulásos vérzés volt. 24 óra múlva volt a karomban a kisbabám.

2016. okt. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nálam nem volt semmi, még jóslófájás sem, mielőtt elfolyt a magzatvíz. Annyi, hogy nem tudtam aludni, bár ez az utolsó 2 hétre igaz volt. Szülés után néztem ki úgy, mint akinek felpumpálták az arcát, nem ismertem magamra
2016. okt. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem szules elott egy nappal hasmenesem volt szinte egesz nap. Aznap pedig reggeltol kemenyedett a hasam,kb. minden fel oraban,aztan jottek a fajasok.Masnap delben megszuletett a lanyom
2016. okt. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Semmit.... Az elsőnél amikor a nyákdugó elment hát előjelnek vettem :) jah aztán még 2 hét eltelt :D

A másodiknál vérezni kezdtem, aztán kiderült 3 ujjnyi már a méhszáj,de fájásom akkor még nem volt.

A harmadiknál meg vacsi közbe repedt meg a burok.

Amúgy így utólag talán annyi,hogy az előtte lévő pár napba kicsit energikusabb lettem.

2016. okt. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem volt előjele, az elsőnêl elkezdett szivárogni a m.vìz, ennyi. A másodikat GDM miatt a kiìrt napon indìtották
2016. okt. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ilyen nem volt. Hetfon megittam egy nagyon pici vorosbort a szulinapi vacsoramnal, ejjel hasmenes+rendszertelen fajasok, ami reggelre elmult. Csutortok este megint egy kicsi vorosbor, es hasonlo etel, mint hetfon. Megint wc-re jarkalas, fajasok, ezzttal a meleg zuhanytol sem mult el, pentek este mentunk be 3-4 percesekkel, elotte mar delben elment a nyakdugo, 4-kor a magzatviz is folyni kezdett reszletekben. Szombat hajnalban szuletett meg a babam.
2016. okt. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Első szülésnél (38 és fél hetesen) jóízű ebéd után röviddel alapos hasmenés, addig semmi előjel (talán annyi, hogy többen megállapították, hogy hirtelen nagyon lent volt a hasam). Utána nyákdugó elment, rá kb. fél órával észrevettem magzatvíz szivárgást és pici tágulási vérzés is volt. A magzatvíz szivárgás észlelésétől a lányom kézbefogásáig 7 óra telt el.

Második szülés (ami pont a kírt napon volt) előtti napokban többször keményedett a hasam (előtte a várandósság során az nem volt), a nyákdugó 3 nappal a szülés előtt távozott. A szülés hajnalán 2 székletmentes nap után, erős hascsikarások mellett, de meglepően könnyen lett "sikerélmény". Ezután kb. 1 óra múlva a kvázi semmiből megjelentek a 10 perces fájások. 2 és fél óra múlva értünk a kórházba, az első fájástól számítva 4 és fél óra után a kezemben volt a fiam.

2016. okt. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szülés előtt 2 héttel volt arcpuffadás, de pár nap alatt lement. 3 nappal előtte hányás, hasmenés és a fészekrakó ösztön.
2016. okt. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!