Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés utáni székletprobléna?

Szülés utáni székletprobléna?

Figyelt kérdés
2 hete szültem rengeteg varrattal,végbélnyílástól 1 cm is van varrat,plusz rettenetesen kijött az aranyérem,ami azóta hol jobb hol rosszabb,eddig csak actimellel sikerült nagy wc nem,szülés után 5 napig semmi,majd nagy kínok között,aztán volt hasmenéses is,de már 3 napja azzal sem,érzem h kemény,nyomni se merek a varások miatt,járt így valaki,vagy valakinek van valami tippje az egész ellen,mert érzem,h feszít,de félek elmenni,anyósom guttalax cseppet akár adni de szoptatás miatt odzokod tőle.
2016. okt. 5. 12:54
 1/7 anonim ***** válasza:
72%

Szia! Nekem is így volt. 6 napig nem voltam wc-n.

Minden órában erőltetett. Szaladtam, hogy na majd most, de nem sikerült. Azt a nyomás ingert, ami akkor volt, a szüléshez tudtam hasonlítani. 😕

Laevolac szirupot vegyél. A kórházban is azt adnak, ha nem megy a dolog. Szoptatás alatt is lehet.

2016. okt. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én szülés után egy hónapig nem nagyon tudtam mert tul kemény volt a szekletem es nem mértem nyomni. Most kezd jobb lenni, napi egy evökanál olaj,2 activia,aszalt szilva es magnezium.es akkor megyek ha érzem hogy kell.nyomni még mindig félek, de igy a 4 egyben segit.(én is szoptatás es volt varrásom) remélem tudtam segiteni, átérzem amit érzel.
2016. okt. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
* szoptatok
2016. okt. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Laevolac szirup, két jókora korty.
2016. okt. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is így jártam mind a 2 szülés után (mondjuk nekem a várandósságaim alatt is volt durva székrekedésem).

Szilvalekvár, szilvalé kombináció segített, illetve volt, hogy be kellett vetni a Hunyadi János gyógyvizet (kb. 1 dl éhgyomorra...tuti hatás), amikor 3 napig semmi nem volt.

Mástól már én is hallottam, hogy a Laevolac szirup segített.

2016. okt. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is kipróbáltam mindent szülés után annyira nem akart sikerülni. Végül a Laevolac szirup segített nekem is.
2016. okt. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem glicerinkúp segített!
2016. okt. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!