Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akinek elfolyt a magzatvíz,...

Akinek elfolyt a magzatvíz, utána mennyi idő múlva lettek fájásai, és mennyi ideig tartott a vajúdás?

Figyelt kérdés

2016. okt. 7. 15:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Fél hétkor folyt el a vizem. 9-kor volt az elso fájásom, majd fél óra múlva még egy, aztán 10 órától 3 percenként jottek. Fél egykor kezdődött a kitolás es 10 perc alatt megszületett a fiunk. De éjfélkor még anyós vicceket meséltem a szülésznőnek. Durva csak az utolsó fél óra volt, de az iy azért, mert protokoll szerint feküdnöm kellett.
2016. okt. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Reggel fél 7-kor kezdett folyni 6-7 perces fájások kíséretében (minden fájásnál újabb adag víz jött). Este 6 előtt kicsivel emelték ki a hasamból, mert a kitolásnál gondok adódtak és vittek császározni.
2016. okt. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

éjfélkor kezdett ömleni (addig csak szivárgott)

1-2 órán belül volt pár 5-6 perces fájás, de hamar 2 percesekre váltott, mindenki azt hitte villámszülés lesz

de összesen 7 órás vajúdás lett belőle. Hogy a két percesről mikor váltott sűrűbbre, arra nem emlékszem, néztem ugyan a falon az órát, de nem fogtam fel az időt rajta...:D

2016. okt. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Fél 1kor az uh alatt kezdett szivarogni.

Kb 2ig nem volt fajas, de nem kelhettem már fel.

Fél 4re megszületett, elég villám lett végül.

Háromszor szültem, messze ez volt a legkönnyebb, egyáltalán nem faradtam el.

Könnyű szülést neked!

2016. okt. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Délben kezdett folyni a vizem. Kb 3-fél4 felé kezdődtek a fájások, olyan 7 körül lett nagyon erős, és este 9:57-kor meglett a fiam. Tartott volna tovább is (szülésznő szerint reggelig, mert lassan tágultam), de leesett a fiam szívhangja, így azonnal cselekedni kellett.
2016. okt. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Éjjel 3-kor folyt el, reggel 7 körül kezdtem érezni valamit. A vajúdás 14 óra volt.


Másodszorra reggel 6-kor folyt el és azzal egy időben kezdődtek a fájások, 5 óra múlva lett baba.

2016. okt. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
18 körül folyt el a magzatvíz, 10 perc múlva kezdődtek a fájások (5 percesek élből), mire beértünk a kórházba 2 percesek voltak. 21:55-kor megszületett a kislányom.
2016. okt. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Este 9kor magzatvíz elfolyt.Hajnal 1től 5perces fájások,hajnal 5kor teljes tágulás,tolófájások.Reggel 9kor császár.
2016. okt. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Este 10-kor folyt el a magzatvíz, kb 11-kor kezdődtek a fájások. Reggel 10-re született meg a kisfiam.
2016. okt. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem nem egyszerre folyt el a víz, hanem elkezdett szivàrogni, kisebb-nagyobb mennyisègekben. Fàjàsok csak kb 10 óra múlva lettek, de azok bírhatóak voltak a tolófájásokig, ami pont 24 óràval kèsöbb indult el mint a magzatviz. Úgyhogy mondhatni 24 óra volt, de ennek nagy rèsze pihenèssel, a kórházban lépcsözéssel, sok sétával (hogy beinduljon a vajúdás), és bírható fájásokkal telt. Az igazán kemény rész, amikor màr 2-3 percesek ès mehetsz szülni az összesen 1 óra volt.

Csak azèrt irtam igy le, mert egy 24 óràs szülés nem feltètlen jelenti, hogy végig kínlódsz, nekem hosszú volt idöben, de csak a vègèn volt nehéz, akkor meg màr úgyis a cèlegyenesben vagy :)

2016. okt. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!