Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Lombikosok, melyik héten...

Lombikosok, melyik héten szültetek?

Figyelt kérdés

A lombikosok is túlhordhatják 41-42 hétre a manót? Azért kérdezem, mert itt ebben az esetben mindent tudni lehet, pontos fogantatás stb.

Tehát, ha november 19-re vagyok kiírva,lehet előbb jön a baba? Most 38+2 naposak vagyunk!



2015. nov. 7. 14:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Igen, persze, miért ne lehetne túlhordani nekik?
2015. nov. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Mert gondolom azok hordják "túl" elsőkörben akiknek természetes úton fogant a baba, lombiknál viszont minden pontos, ezért érdekelt. Plusz mert már várjuk nagyon :)
2015. nov. 7. 15:12
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Jön, ha itt az ideje, és attól mert tudod mikor történt nem vagy más, én is tudtam, mégis túlhordtam.
2015. nov. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Aki 41-42. heten szul, az nem azert van, mert el van szamolva es valojaban meg fiatalabb a terhesseg. Persze ilyen is elofordulhat, de az elsodleges ok az, hogy. 40 het csak egy varhato idotartam, egyebkent 38-42 het kozott barmikor varhato a szules. Akkor is, ha napra pontosan tudjak, hogy mennyi idos a magzat es a terhesseg.
2015. nov. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
27%
A gondolatmeneted alapján aki pl. 30. hétre szül, ott elnézték 2,5 hónappal a fogantatást? Ne vicceljünk már...
2015. nov. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

A gondolatmeneted alapján aki pl. 30. hétre szül, ott elnézték 2,5 hónappal a fogantatást? Ne vicceljünk már...


Köszi az értelmes hozzászólást.

2015. nov. 7. 20:59
 7/16 anonim válasza:
Szia én is lombikos kimama voltam és 40+5 napra szültem kitartást és gratulálok :-)
2015. nov. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
59%

Most azon aggódsz, hogy előbb jön vagy azon, hogy túlhordod?

Egyébként egy baba nem gép, hogy percre pontosan tegye a dolgát. Egy lombikosnak már tájékozottabbnak kellene lennie szerintem.

2015. nov. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Köszi . S hány kg és cm lett a manód?


Nem azon aggódom,hanem meg is kell szülni a gyereket, és már több mint 3,5 kg a pocakban! Alacsony vagyok, és ezért érdekel főképpen. Nagyon várjuk!

2015. nov. 8. 18:57
 10/16 anonim ***** válasza:
Ezeket a becsült súlyokat hagyjuk már. Barátnőmnek 2-3 héttel a kiírt időpont előtt azt mondta az orvosa, hogy bőven 4 kg feletti lesz a babája, erre a terminus után 1 héttel megérkezett 4 kg alatti súllyal.
2015. nov. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!