Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Magzatvíz folyhatott el?...

Fodormenta kérdése:

Magzatvíz folyhatott el? Hajnalban mikor megébredtem, egy tócsa volt alattam. Enyhén mintha pisiszaga lett volna, de rátettem a magzatvízszivárgást jelző betétet és elszíneződött!

Figyelt kérdés
A kórházban megvizsgáltak,azt mondják nem látni magzatvíz elfolyására utaló jelet.Azóta 12óra eltelt,fájásaim se voltak.Mit gondoltok?Még várhatna pár hetet a baba,mert 36hetes most.

2016. okt. 8. 16:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szivargott a magzatviz, es a betet nem szinezodott el, szoval en nem biznek benne.A magzatviz viszont nem pisiszagu, szoval ha azota nem folyik semmi, akkor pisi volt, esetleg bovebb folyas.Konnyu szulest!
2016. okt. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem elfolyt a magzatvizem, de ébren voltam és biztos voltam benne, hogy az, kicsit édeskés volt az illata, soha nem felejtem el (mások szerint szagtalan). En is bementem a kórházba, ahol közölte az ügyeletes doki, hogy nem folyt el a víz és zárt vagyok (már egy hónapja bő egy ujjnyira nyitva voltam, így tudtam, hogy téved, végül maradhattam). 3 óra múlva 3 perces fajasaim voltak és éppen beért a férjem és a dokim a kitoláshoz.
2016. okt. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A betét akkor is elszineződik, ha valamilyen fertőzésed van.
2016. okt. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!Azóta se volt semmi jele,és ahogy olvastam,ez a betét nagyon sokszor rosszul jelez!Szóval úgy néz ki vaklárma volt szerencsére :)
2016. okt. 9. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!