Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Péntek éjszaka folyt el két...

Péntek éjszaka folyt el két "tócsa" vizem... Bementem a kórházba, a hétvégén benntartottak, de semmi. Normális ez?

Figyelt kérdés

Azt mondta a doki, hogy nagyon fent repedhetett meg a

burok, és tamponálódott... Azóta nem is szivárgott, de

fájásom sincs... Azt szeretném tudni, másssal is

fordult már ez elő? 39.hétben vagyok, és most haza engedtek, majd menjek vissza ha van valami.


2008. júl. 28. 20:20
 1/8 anonim ***** válasza:
De azért kapsz 6-7óránként antibiotikumot nem????
2008. júl. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem kapok semmit... Azt mondta az osztályos nővér, amikor akarok, menjek be szívhangot nézni...
2008. júl. 29. 07:38
 3/8 anonim ***** válasza:

Fú, ez érdekes. Nekem, mikor elfolyott a vizem, bementünk a kórházba, rögtön megvizsgáltak, NST-re raktak. Majd közölték, h ha pár órán belül nem indulnak meg a fájások, kapok infúzión oxicotint és akkor szülünk. Így is lett. Éjjel fél 1-kor értünk be és 11.15-re született meg a kisfiam. Ez 2 héttel a kiírt időpont előtt történt.

Fogadott dokid van? Ha igen, hívd fel mielőbb! Bár, gondolom ezen már túlvagy.

+ Szülés után besárgultunk és vmilyen véreredményünk (babáé) nem lett jó, amire a baba kapott antibiotikumot is. Azt mondták, h okozhatja az, h elfolyott a víz és vmilyen kis fertőzést kapott a pocakban.

Szóval legyél kemény és járj a nyakukra! Aztán írd meg, légyszi, mi lett veled, mit mondtak!

2008. júl. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok.

Azért kérdeztem mert ha elfolyik a magzatvíz akkor minden 6 vagy 7 órában kell(ene) antit kapjál fenékbe!!! Nem is értem hogy engedhettek haza. ha már elfolyt magzatvíz akkor sokkal nagyobb a fertőzédek,mivel már jóformán semmi nem védi a babádat odabant. Nekem is úgy volt hogy éjszaka fél 2kor elfolyt,rögtön szülőszoba. De mivel nem indultak be a fájások,ezért reggel 8kor én kaptam egy szurit. Ez előírás!!

2008. júl. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia! Amikor a lányommal mentem a kórházba, akkor nekem is csak szivárgott a magzatvizem, azt mondták, ogy valószínű, hogy fent repedt meg. Nekem a dokim magzatburokrepesztést csinált és 13 óra múlva megszületett a kislányom. Akkor én is a 39. hétben voltam.

A legjobbakat!

2008. júl. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én még nem tartok itt, de nem rég olvastam egy rémtörénetet, nem is tudtam befejezni olyan szörnyű volt. Ha igaz a törénet én nem várnék a helyedben 1percet sem és mennék vissza, hogy csináljanak valamit!!! Ne haragudj, ha megilyesztelek, de ha tényleg a magzatvíz volt mindenképp 12órán belül meg kéne indítani a szülést, főleg a 39. hétben.

Kívánom, hogy minden rendben legyen!!!

37 hetes kismama

2008. júl. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!Ne izgulj nem lesz semmi baj nekem mikor elfolyt a magzatvizem haza kuldtek azt mondtak mig nincs fajas addig nincs is miert aggodni, ha kezdodnek a fajasok menjek vissza, ha nincs fajas akkor 2 nap mulva talalkozunk es meginditjak a szulest. (38 hetes voltam)Igy is tortent meginditottak 9 ora vajudas es egeszseges babat hoztam vilagra. Szules utan en is es a babam is antibiotikumos injekciot kaptunk.

48 oran belul kell a szulest meginditani magzatviz elfolyas utan. Fertozes veszelyrol annyit en orankent tusoltam sot jol is esett, nem szexelhetsz. Semmi fertozest nem kapsz ha otthon a te tiszta lakasodban varod gyermeked erkezeset.

Ne aggodj, szoritok hogy minden rendben legyen hidd el erezned ha baj lenne.

Konnyu szulest neked!

2008. júl. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Utolso hozzaszolo: lehet mar gratulalni?:)
2008. júl. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!