Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit csinál a kórházban az anyuka?

Mit csinál a kórházban az anyuka?

Figyelt kérdés
Miután szült a gyermeke etetésén kivül még mi az amit kell csinálnia?

2016. okt. 19. 14:36
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Én a második fiam egy éve baba-mama barát kórházban szültem, ami ugye azt jelenti,hogy 24 órával szülés/császár után kihelyezik a babát és ott van egész nap. Én próbáltam szoptatni (nem lett sajnos tejem), fertőtlenítettem a cumisüveget, fogadtam a dokim, a férjem (egy ágyasban voltam, így viszonylag sokat ott lehetett), jött a család látogatni, meg a fotós, meg az anyakönyvvezető és amikor volt időm, a laptop-omról dolgoztam! :) Saját cég, itt nem lehetett pihenni.
2016. okt. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Szoptattam, magamon altattam, kitoltam az ebedlobe, ameddig ettem, illetve bent volt parszor a hugom es a ferjem, olyankor zuhanyoztam. A pelenkazast, oltoztetest megmutattak. Mielott megszuletett, el sem tudtam kepzelni, hogyan tud igy elmenni egy egesz nap, de hidd el, elfog.
2016. okt. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Szules utantol ahogy ram raktak, velem volt, furdetni a koldokcsonk leeseseig nem ajanlottak, egyszer sem vittek el.
2016. okt. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
50%

En nem szerettem egyágyas szobában lenni, olyan egyedül voltam, nem tudtam senkitől kérdezni.

Második, harmadik babával több személyes volt a szoba, sokkal jobb volt nekem. Segitettunk egymásnak, aki tapasztaltabb volt, adott jó tanácsokat pl a szoptatassal kapcsolatban.

Nagyon hamar elmegy az a néhány nap!

2016. okt. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Míg nem szültem,else tudtam volna képzelni,h hogyan telik el egy nap,vagy mit fogok a kórházban csinálni,aztán szültem estére másnap reggel hozták,azóta velem van.A kórházban pedig reggel korán kb 5kir ébresztő zuhanyzás ,aztán jöttek a csecsemősök,baba oltöztetése,fürdetése,majd etetêse,neked reggeli,baba vizit,neked vizit,maradék időben etetés,büfiztetés és dél van ebéd,aztán újra etetés,büfiztetés,pelenkázás,altatás,pihi,és nálunk fél 2 től 5 ig látogatás,de csak kitolod a babát üvegen keresztül megnézik a látogatók vissza szobára,ha jönnek újra ki,es aztán vacsi,újra vizit,éa a szokásos etetés,büfi,altatás,pihi.Otthin is egy kettőre elmegy a nap,sokszor azt se tudom mit csináltam és este van
2016. okt. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Tombol az adrenalin;)

Rengeteg sms, fotok csaladnak, baratoknak.

Probalkozas szoptatassal, erogyujtes, alvas. En mondjuk alig tudtam aludni mindharomszor, annyira izgatott es boldog voltam.

2016. okt. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!