Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ti szólnátok ha megszületik a...

Ti szólnátok ha megszületik a baba ebben az esetben? Többi lent

Figyelt kérdés

2.babával jövőhétre szól a kiírásom. A saját családommal nem valami fényes a kapcsolatunk. Van egy kisfiam 1.5 éves vele se foglalkoztak sőt anyám mondott rá csúnyákat is. Egy gyerekre.... Múltkor a férjem kezdték el piszkálni így több mint egy hónapja nem beszéltünk pedig egy városba lakunk.

Mostani terhessègnél se kérdezték egyszer se h mi van velem a kicsivel és a már meglévő unokával.

A kérdésem az h ha megszülök szóljak h megszületett vagy ilyen előzmények után hagyjam a francba?


2016. okt. 19. 15:34
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
Nem, mégpedig azért nem, mert a már meglévő gyerekedre csúnyákat mondtak. Ha engem vagy a férjemet bántják, az nem különösebben érdekel, mert felnőttek vagyunk, megvédjük magunkat, de a gyerekemet aki bántja, az mehet, ahová akar (nálunk például ezért nem látta még sosem a 4,5 éves fiunkat apósom).
2016. okt. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én írnék nekik egy sms-t, és ennyi.
2016. okt. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mondta rá h szörnyeteg meg mikor ugye kisebb volt és pipiskedett akkor mondta h pipiskedik mint egy kis majom. Sztem ez egy nagymamától nagyon nem szép dolog. Mostanába kérdezett ennyit h mikor is fogok szülni. Ezt se tudja.
2016. okt. 19. 16:09
 4/8 anonim ***** válasza:
1. vagyok. A "kis majom" még akár kedveskedés is lehetne (persze nyilván nem az, ha ennyire rosszul esett neked), a szörnyeteg viszont gáz. Ha ennyire rossz a kapcsolatotok, akkor a 2. baba sem fogja őket érdekelni, egy sms lenne tőlem a maximum.
2016. okt. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
45%

Én szólnék. Mert nem akarok olyan lenni, mint ők. Ennyi.

Te meg ha másért nem, legalább azért szólj, hogy ne tudják utólag még ezt is a fejedhez vágni.

2016. okt. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
45%
Csatlakozok az előttem szòlokhoz ès èn is szòlnèk. Nekem a bàtyàmmal rossz a kapcsolatom. A szülèskor fel se hivott, sőt utàna hónapokig semmit se kèrdezett. De èn mèg is ugyan ugy viselkedtem vele, mèg akkor is ha fàjt amit csinàlt.
2016. okt. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nem szólnék. lehet, hogy nem ez a megfelelő megoldás, de ennél büszkébb vagyok
2016. okt. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nézd. Az ember a családját nem választhatja meg, csak a barátait. Nem kötelező nektek tartani a kapcsolatot, ha az csak rossz élményeket okoz. Ezek nagyon szomorú dolgok, de sajnos ilyen szülő, nagyszülő is van..:(

El kell döntened, hogy a nehézségek ellenére akarsz-e kapcsolatot tartani velük. Belefér-e még. Ha igen, akkor értesíteném őket, ha nem, akkor pontot trnnék rá és élném az életemet.

2016. okt. 20. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!