Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A Péterfy kórházban tényleg...

A Péterfy kórházban tényleg nem lehet a babára saját ruhát adni, csak hazamenetelkor? Szült valaki ott mostanság? Vélemények?

Figyelt kérdés

2016. okt. 19. 16:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet sajnos! Ott szültem több mint két éve,nem soka ismét ott fogok! Pelus popsitölő amit lehet ezen kivül semmi más!
2016. okt. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De miért? :( Ezt nem értem...én az elsőt az Istvánba szültem, ahhoz képest a Péterfy kórházban rengeteg fölösleges és értelmetlen dologgal találkoztam eddig...csak az orvosom átjött igy én is. De remélem nem lesz olyan vészes azért...bármikor szülhetek már.
2016. okt. 19. 17:01
 3/6 anonim ***** válasza:
Növérek vagy is ott szülésznök dolgoznak az osztályon is nagyon kedvesek,segitőkészek,orvosok,gyermekorvosok,csecsemösök is mind azok voltak! Kortermek hát nem a legjobbak,most ha sikerül egy ágyasban szeretnék saját fürdőszobával mert a wc az valami katasztrofális leirni nem tudom,a fürdőhelyiség szintén... nem a legkorszerübb korház az biztos!
2016. okt. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezt én sem értettem de csak ennyi rossz van benne hogy nem adhatsz a babádra semmit hazamenetelig! Egyébként veled lehet 24 órában csak fürdéshez kell beadni a csecsemösökhöz!
2016. okt. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A lányom 5 éves, a fiam 10 hónapos, mind a ketten ott születtek.

Saját ruhát azért nem lehet vinni, mert ha kiütéses lesz a baba akkor nem kell nyomozgatni hogy milyen öblítő/mosószer stb a gond, a ruházatot ki lehet zárni mint ok.


Nekem nem volt ott gondom. Volt egy bunkó csecsemős, de a többiek kedvesek és segítőkészek voltak.

A kaja nem szoptatásbarát de legalább kevés :-) Mondjuk ez sajnos mindenhol így van :-(


A látogatási rendet szeretik betartatni. Ennek én személy szerint örültem.

2016. okt. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Màrciusban szültem, többször is adtam rà sajàtot. Azért nem szeretik,mert figyelniük kel rà pluszban, hogy visszahozzàk. De mivel a gyerek nàlam volt plusz ruhàt meg nem adnak hozzà befosàshoz, hàt ràadtam a sajàtot.


Nem voltam megelégedve a csecsemősökkel pl simàn adtak vizet a gyereknek, ezzel is nehezìtve a szoptatàst.

Mindenki kedves volt szülésnél és a hely se nagyon gàz. Mindenképpen alapìtvànyi szobàt kérj.

2016. okt. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!