Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császármetszés után együttlét?

Császármetszés után együttlét?

Figyelt kérdés
Meddig kell várni szülés után? Pettingelni lehet már 1-2hét múlva? Azzal tisztában vagyok, hogy bármilyen behatolással várni kell 6 hetet. Az orgazmus miatt méhösszehúzódás lehet de az nem hasznos császár után? Abból kiindulva, hogy műtét után kaptam a méhösszehúzó szurikat..

2016. okt. 24. 11:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
56%

6 hetes kontroll után.

Akkor megtudod, hogy minden rendben-e. Ha igen, akkor lehet szexelni is.

Előtte nem. Hiába nincs behatolás.

2016. okt. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Ameddig tart a vérzés, semmit nem csinálnék, de egyébként is megvárnám a 6 hetes kontrollt.

A méhösszehúzódás független a császártól, a szoptatás is azt okoz egyébként.

2016. okt. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
83%

6 hetes kontrollig mindenképp várnék (és vártam is).

Nálunk a szülés után kb 3 hónappal később került sor az első együttlétre, addig nem kívántam, és energiám sem volt hozzá (még mielőtt tojással dobálnátok, igyekeztem kárpótolni a férjemet). Sajnos az első borzalmas élmény volt, de később egyre jobb lett.

2016. okt. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
32%

még mielőtt tojással dobálnátok, igyekeztem kárpótolni a férjemet


Mi az, hogy kárpótolni??? Nekem van annyira normális férjem, hogy nem kelle kárpótlás, ha nekem nem lehet, egyedül neki se kell, hogy jó legyen...

2016. okt. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
89%

Látom semmi nem jó, meg sem lep.


Veszélyeztetett terhes voltam, 9 hónapot töltöttünk "ágyon kívül". Valószínűleg a megváltozott homronháztartásom miatt ez számomra nem volt probléma, viszont mi két külön ember vagyunk, így tudtam, hogy a férjemnek vannak igényei. Soha, egyetlen szóval nem jelezte, hogy ilyesfajta elvárásaim vannak felé, ennek ellenére én igyekeztem boldoggá tenni ez alatt a 9 hónap alatt, majd az azt követő 6 hét alatt is.

Sajnálom, ha ez téged negatív módon érint, igyál egy pohár hársfateát, hátha attól jobb lesz ;)

2016. okt. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
pontosítok: elvárásai vannak feléM
2016. okt. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
A problema az hogy 10napja szultem es nagyon is lenne energiam.. arra vagyok kivancsi ilyenkor mit lehet esetleg?! Koszonom a valaszokat :)
2016. okt. 24. 12:32
 8/16 anonim ***** válasza:

7: fordítsd az energiádat másra :) gyerek, házimunka, stb.

6 hét után meg annyit szexelhetsz, amennyit csak akarsz :)

2016. okt. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Mi kb.5 hetet vártunk,tovább nem bírtam.😊Nem volt semmi gond. Picit fájt,de nem vészes.Utána már nem volt probléma.Viszont síkosítót használjatok,mert a hormonok nem úgy működnek.2 és fél hónapos a babám.😊
2016. okt. 25. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

9-es!

Lehet, hogy Nektek síkosítóra van szükség, de mindenki másképp működik. Mi kivártuk a 6 hetes kontrollt (az én szempontomból) és utána ugyanolyan jó volt az együttlét, mint korábban és semmi segédeszközre nem volt szükség...

2016. okt. 25. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!