Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Faros babat megprobalnal...

Faros babat megprobalnal megszulni termeszetes uton, vagy inkabb csaszart valasztanal?

Figyelt kérdés
Masodik baba. Meg sok ido van a szulesig, boven van ideje befordulni, nem is aggodom egyelore, szimplan csak elgondolkoztam es kivancsi vagyok a velemenyetekre.
2016. okt. 26. 19:42
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
66%
nem gondolom, hogy nekem kell eldönteni. Orvosszakmai feladatnak tartom.
2016. okt. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
73%

Engem is az érdekelne, hogy az orvos mit tanácsol.

Egyébként ha marad faros, akkor én a császárt választanám. Hiszen eleve nagy az esélye, hogy császár lesz a vége. Akkor minek kétféleképpen szenvedni? Természetes és császár után is megvannak a hátrányok. De mindkettőt elviselni egyszerre szerintem már túl sok lenne.

2016. okt. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
16%
Nem te döntöd el. Ennyire buta nem lehetsz. Faros baba császárral jön, ennyi.
2016. okt. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
55%
Császárt válastzanám. Én kipróbáltam milyen egész nap vajudni és utána a sürgősségi császár. Nem olyan mókás... Én már így sem vállalnám be mégegyszer a természetes szülést mert császár után is nagy a valószínűsége, hogy megint az lesz és nem fogok még egyszer kétszer kínlódni.
2016. okt. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
73%
Amit az orvos tanácsolna, de mivel az első is császár lett sok órás vajúdás és 1 órás kitolás után, inkább császár...
2016. okt. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
69%
Én rettegnék, hogy a természetes szülés során baja lesz a babámnak, így a császárt választanám.
2016. okt. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
88%
várnék a szülés beindulására,ha viszont még akkor is faros,nem tiltakoznék a császár ellen..Nekem az orvosom is ezen a véleményen lenne.
2016. okt. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
86%

Nekem a harmadik volt faros pozícióban. Mivel az első kettő hüvelyi úton született, az orvosom közölte, hogy semmi gond, farosan is megszülöm. Annyit mondott, hogy amikor beindul a szülés és beérünk a kórházba, csinálnak egy UH-t, és ha nem popsival van előre, hanem lábfejjel vagy térddel, akkor császár lesz, mert nem kockáztatnak, hogy megsérül.

Aztán a 39. hét közepén elkezdett fordulni. Először harántban volt, a doki akkor azt mondta, hogy na az az egy, ami tutira császár, de végül három nap és rengeteg jósló közepette átfordult fejvégűbe.

Gondoltam szuper, akkor most már akár szülhetnénk is, mert nagy volt a baba, de még másfél hétig trónolt, végül 41+6-ra spontán gyors szép és problémamentesen világra jött, 4 kg felett...

2016. okt. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
69%
Sok vágás volt nálam szükséges első babámmal aki fejvégű volt és semmi komplikáció nem volt. Ez alapján nem merném természetesen megszülni, akkor legyen a császár.
2016. okt. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
42%

Màsodiknak bevàllalnàm. Nekünk most jön a 3. baba, ha úgy alakul farosan is megszülném.

Nem kell ennyire félni.

A farfekvés nem ok a csàszàrra. Ahogy a 100 feletti bpd sem. Csak a sok hisztis anyukàtól félnek a dokik nehogy per legyen, ezért inkàbb mondvacsinàlt indokkal csàszàroznak gyorsan. A normális orvos nem csinàl feleslegesen ilyet.


Lehet ezen hisztizni, de sajnos ìgy van. Az meg hogy sokan bebeszélik ezt maguknak, hogy ìgy jò... Sajnàlatos. Akinek meg mem inge nem veszi magàra, bàr itt nagyon sokan fognak majd öltözködni ;-) Mert egyértelműen màs egy fellépő vàratlan komplikàció mint az, hogy félek a szüléstől és inkàbb csàszàrozzanak.

2016. okt. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!