Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Megcsaszarozhatnak ez miatt...

Megcsaszarozhatnak ez miatt szerintetek?

Figyelt kérdés
38hetes terhes vagyok 2110a mehszajam..Viszket es eg a hugycsovem..Holnap megyek nstre termeszetesen elmondom a panaszom...Kerdesem az hogy megcsaszarozhatnak e dz miatt hogy a baba ne kapja el?Vagy ha beindulna a szules es nem lett kikezelve akkor mi van?

2016. nov. 10. 23:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Max megvizsgal a doki es ha van valami fertozes akkor kezelik. meg sulyosabb esetekben is inkabb a termeszetes szulest valasztjak es a megszuletett gyerek is gyogyszert kap. Gondolom nem szifiliszed vagy ilyesmid van... szoval ez nem ok a csaszarra.
2016. nov. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez még nem ok a császárra.
2016. nov. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
32%
De azt ugye tudod, hogy nem a húgycsöveden fog kijönni? Még van idő kezelni, miért császorznának emiatt?
2016. nov. 11. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet sőt valószínű hogy nem is a húgycsöved ég és viszket hanem annak kornyéke és gomba miatt.Nekem is volt hogy ugyanitt viszketett folyás nem is volt elmentem dokihoz megállapított egy enyhébb gombat.Kezelés hatására két nap múlva kutya bajom sem volt.Emiatt nem fognak császározni.
2016. nov. 11. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!