Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés indítás előtt mennyivel...

Szülés indítás előtt mennyivel érdemes enni?

Figyelt kérdés

2. baba.

Az első szülésem előtt közvetlenül ettem és végig hánytam az egészet. Szerintetek mennyivel érdemes előtte enni?

Apás szülés lesz és az orvos elfelejtettem megkérdezni hogy az apukának ilyenkor mit kell vinni. Tudnátok ebben segíteni?


2016. nov. 22. 15:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Apáknak érdemes vinni papucsot, kis rágcsálnivalót, innivalót.

Steril ruhát gondolom ott úgyis kap, vagy ha nem akkor érdemes beszerezni, nálunk a szülészeten lehetett venni 2500 Ft-ért.

2016. nov. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a masodik volt inditott. Mi konkretan a korhaz elott etteremben voltunk ebedelni, onnan mentunk szulni.

De en az elso vajudas alatt sem hanytam, elotte is ettem pedig, igy epp azert terveztem evest szules elott, hogy legyen energiam.


Ehgyomorral biztosan ne vagj bele, mert ki tudja, hogy mennyire huzodik el es utana mikor tudsz majd enni.

Pl en megebedeltem, a korhazban az inditas nagyon elcsuszott, kora este lett belole. Vacsora idoben vajudtam, utana mar nem ettem, a reggelirol meg lecsusztam epp. Volt nalam nasi, azt ettem, de mire a ferjem hozott be ebedet, addigra mar egy lovat is fel tudtam volna falni.

2016. nov. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Indítottan szültem 40+3ra, én már 3 napja a kórházban feküdtem. Reggel elment a nyákdugóm, szóltam a dokimnak, megvizsgált azt mondta délután szülünk. Ebédeltem, még nasiztam fél 2-2 körül, 3kor vittek a szülőszobára. Semmi bajom nem volt.

A férjem semmit nem hozott, munkából rángattam el, el se hitte, nem is a szülőszobán keresett, azt hitte viccelek.

Ott kapott ruhát, ha bármi miatt cserélni kellett volna 1000 vagy 1500 Ft-ért kapott volna másikat, egyet adnak ingyen.

2016. nov. 24. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!