Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Megéri-e kozmetikai vállalkozá...

Mosolygós Lázmérő kérdése:

Megéri-e kozmetikai vállalkozást indítani?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Mostanában gyakorló kozmetikusoktól és nem kozmetikusoktól kérdezem, hogy mennyire éri meg saját kozmetikai vállalkozást indítani.

Budapest környéki városban élek, jelenleg babát várok, de úgy tervezem, hogy a baba mellett, kb. 1-2 éven belül indítanám a vállalkozásom, otthon. Van kozmetikusi végezettségem, korábban dolgoztam is a szakmában, mint alkalmazott, de az elmúlt 4-5 évben nem.


Aki kozmetikusként dolgozik, milyen tapasztalatai vannak? Mennyire lehet benne dolgozni, most hogy a gazdaság talán erősödőben van? Mi szól mellette és mi ellene?


Minden információt, gondolatot előre is köszönök!



2016. márc. 15. 16:29
 1/2 anonim ***** válasza:

ismerősünk kozmetikus. régen annyira jól ment neki, hogy saját lakása kocsija volt és százezreket keresett.


Az mellékes, hogy mindent elvesztett a családjának hála, viszont a szakma is kifújt azt mondja. Kevés az ügyfél, túltelített is a piac, stb.

2016. márc. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

újonnan nyíló szalonban a kozmetikus és a fodrász volt az aki már az első nap annyit keresett, mint én 8masszőr) 3 hónap alatt.


Hirdetés, és minden marketing és ügyfélkör nélkül. Hozzájuk estek be az utcáról egy gyors hajvágásra, vagy egy gyors smink igazításra.


Szóval szerintem megéri.

2016. márc. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!