Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A békéscsabai kórházba mit...

A békéscsabai kórházba mit kell vinni a babának szülés utánra? 2007ben csak a hazajövős ruha és hazajövős pelus kellett, változott valami ezügyben?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 30. 11:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Sajnos én nem tudok segíteni a témában, viszont engem is érdekelne ez. Sikerült megtudnod valamit, hogy mit kell vinni a babának? Mert én is úgy néz ki Csabán fogok szülni.

2010. júl. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia!


Igen, már tudom, hogy nem kell semmi a babának, még a baba-mama szobákba sem. Oda is kérhetsz a csecsemősöktől popsikrémet, popsitörlőt és pelust is.


az eredeti kérdést feltevő

2010. júl. 6. 13:41
 3/3 anonim ***** válasza:

Köszönöm szépen, hogy válaszoltál. Azt hittem, már nem fogsz, ezért ma felhívtam a kórházat, és megkérdeztem :-) Mondták, hogy nem kell semmit vinni. De azért adtál plusz információt, hogy lehet kérni ezeket a dolgokat.

Nem haragudnál meg, ha még kérdeznék pár dolgot?

Mikor szültél? Kisfiú, vagy kislány lett? Apás szülés volt? Volt fogadott orvosod? Én ügyeletesnél akarok improvizálni.

Köszönöm, ha válaszolsz.

2010. júl. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!