Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32-hetes vagyok és még semmit...

32-hetes vagyok és még semmit nem csináltam. Pedig mindenem megvan. De én nagyon babonás vagyok, ciki? Szerintem ezeket a dolgokat szülés után is eltudom intézni, gyerek ruha mosás, stb.

Figyelt kérdés
2009. ápr. 18. 21:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, hogy ezt írom, de azonnal állj neki ezeknek,mert nem tudhatod, milyen lesz szülés után a helyzet.Nagyon nehéz a friss sebbel, a picivel hirtelen egyedül lenni,nekem enni nem volt időm az első napokon-héten.Rengeteget segíthetsz magadon, ha minden készen áll!!Már nincs mitől tartani, a babona meg hülyeség már.Itt a célegyenes lassan!!A kórházi cuccot ráérsz a 36-37. héten összekészíteni egy táskába, de a többi nagyon jó, ha megvan!Ne értsd félre az üzit, nem negatív a hangvétel, hanem bíztatónak, segítségnek szántam!Minden jót!
2009. ápr. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Hát furcsa nagyon ...!Mi van ha előbb szűlsz 2-3 héttel? Nincsenek is kis ruhák meg kiságy semmi? Elég furi.. Hétfőn kezdj neki vásárolni!!!Míg birod!
2009. ápr. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

a dokim azt mondta jó ha 38 hét végéig bírom, ennek ellenére 37 hetesen államvizsgáztam,

másnap elmentünk beszerző körútra, és az azt követő héten babaruha mosással, rendszerezéssel foglalkoztam.

mivel a dolgozóból lett a gyerekszoba, még az átalakítás is ránk várt, szerencsére a férjem sok mindenhez ért, egy hétvégén elkészült a babaszoba

a babó pedig 41 hét végén is csak sok-sok orvosi biztatással született meg, indították a szülést

bár én az utolsó pillanatban csináltam mindent, szerintem babonaságból ezeket a dolgokat nem előre elvégezni

felelőtlenség

szülés után, amikor ismerkedsz az anyasággal, egy másfajta felelősséggel, kisebb gondod is nagyobb lesz a mosásnál-vasalásnál

inkább ha a babád alszik, pihenj le te is, nagyon jót fog tenni, a tejtermelésre is serkentőleg hat

2009. ápr. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Megértelek, én is hasonlóan érzek. Bár nekünk még nincs is meg biztosan hova fog születni a baba, akkor lehet nagyobb kedvel készülődnék. De alapvetően bennem is van még félsz (pláne hogy itt néha ijesztő dolgokat olvasni), azt hiszem ez nálam nem is babona. 27 hetes vagyok, még semmit nem vettem, de egy internetes listát már letöltöttem mi minden kellene. Még 2 hétig dolgozom, szerintem a 30. hét után kezdek el vásárolni. Én úgy gondolom ahogy érzed, senkire ne hallgass, de az biztos a szülés utánra max. a babaágy összerakását hagyd a férjedre (amíg benn vagy a kórházban), de a többi apróságot még előtte szerezd be!
2009. ápr. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!