Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akik használtak Dianatal vagy...

Akik használtak Dianatal vagy Natalis szülés segítő gélt, azoknak véleményére lennék kíváncsi!?

Figyelt kérdés

Milyen volt? Segített? Kórházban orvos és szülésznő, hogy állt hozzá? Leírnátok, hogy miként zajlott nálatok?

December 13-ra vagyok kiírva, de szerintem előbb fog jönni és szeretném segíteni a babám. A másik, hogy holnap érdeklődök még csak a gátvédelemről, mert nekem ezek teljesen kimaradtak eddig...

Előre is köszönöm!

38 hkm


2016. nov. 28. 10:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A kórház szülésfelkészítőjén ajánlották a Gynotal gélt. EZ tök ugyanaz mint a fenti kettő. Amikor szóltam hogy van nálam az orvos és a szülésnő is nagyon örült. Nem tudom ezen múlott-e, hogy gyors és sérülés mentes volt a szülésem vagy sem, de szerintem nekem bevált. Nem szakadtam, repedtem sehol. A doki végül annyit mondott, hogy igazából a gátmetszés is felesleges volt.
2016. nov. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ilyen pozitívumokat olvastam eddig én is, bár akik nem használták, azoknak volt a legnagyobb hangja, hogy tök felesleges több fórumon is, pedig ki se próbálták. Na ezért szeretnék olyanoktól véleményt hallani, akik próbálták ezt. Na még egy gél :) Ennek is utána nézek, köszönöm!
2016. nov. 28. 14:05
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem még nincs tapasztalatom, de a hetekben fogok szülni, és megvettem a Dianatalt. Az orvosom pozitívan állt hozzá, azt mondta, ha tetszik, amit hallottam róla, és meg tudom venni, akkor mindenképpen vigyem magammal a szülésre. :) Én a Brendonban vettem, ott most akciós, 17 ezer, mert januári lejáratú. Amúgy sehol máshol nem találtam.
2016. nov. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én most jófogáson láttam dianatalt és natalis-t is, mindkettő 8-10-12 e Ft körül vannak.
2016. nov. 28. 14:24
 5/6 anonim ***** válasza:
Hali első vagyok. Én is jófogáson vettem olyan anyukától akit császároztak és így nem tudta felhasználni. Így nekem is olcsóbb volt. Ha belefér neked szerintem ártani nem árt az biztos :) Én úgy voltam vele, hogy ha bármi esélye is van, hogy könnyebb lesz a szülés akkor megveszem :)
2016. nov. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Valahogy én is így vagyok vele :) Az esélyét szeretném megadni, hogy könnyebb és gyorsabb legyen, neki és nekem is!
2016. nov. 28. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!