Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szules utani belso gat varratt...

Szules utani belso gat varrattal ez normalis?

Figyelt kérdés
Repedtem is hugycso fele es vagtak is. A repedes varrat szepen kiesett 2 het utan halistennek mer baromira felsertett :( a vagas pedig kivulrol szep alig latszik es nem is gyuladt, megis allandoan erzem hogy belulrol faj es tele van varrattal ami nem akar ki esni es fura szaga van nem mondanam budosnek de fura. Milyen az ha begyullad? Ki kellett volna eddig mar esniuk vagy meg raer? Ja es a dokim szabadsagon van 5-eig azer kerdezem toletek hogy normalis ez igy?
2016. nov. 29. 20:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet hogy belül más fajta varratot használt a dokid.
2016. nov. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
En meg masfel honappal a szules utan is lattam kiesni varratot, szoval meg boven belefer, de hogy fura szaga lett volna azt nem mondanam, viszont ereztem, hogy meg bent van., bar kimondottan fajni nem fajt.Pontosan mikor szultel?
2016. nov. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ma pont 4 hete h szultem nekem rosszabb a felepules mint maga a szules :)
2016. nov. 30. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!