Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után normális az ilyen...

Szülés után normális az ilyen mértékű fogyás?

Figyelt kérdés

Nov. 7.én született meg a kisfiúnk. 3kg-ot híztam terhesség alatt (elég nagy tulsúllyal indítottam)

Mióta kijöttünk a kórházból lement még rólam picit több,mint 6kg (összesen 10) Eszem,iszom rendesen,babám szopizik. Van szerintetek okom kétsègbe esni?


2016. nov. 16. 09:43
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Ez teljesen normalis. Rolam szoptataskor olvadtak le a kilok pedig rengeteget ettem. Ez szervezetfuggo is hogy kinek hogy reagal milyen tipus
2016. nov. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Túlsúly esetén? Hogyne. Könnyebben fog egy 90kilós,mint egy 70. Hisz a szervezet örül,hogy nincs akkora teher rajta.

Ne aggódj,ha eszel,jó a kedved,nincs panaszod,minden rendben van.

2016. nov. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A szoptatás sok energiát igényel, normális, hogy fogysz.Én csont soványra fogytam szülés után, pedig ezért felszedtem 10 kilót a terhesség alatt. Akkor tértem vissza a terhesség előtti súlyomhoz, amikor a kislányom már az anyatejen kívül mást is evett.
2016. nov. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

170 cm vagyok , 71- el kentem szulni, most 50 kg vagyok, szoptatok, egy eve szultem.


Ha volt tulsulyod, orulj neki!

En kb anorexiasnak nezeki ki, ez sem jo, 12 evesen voltam ilyen sulyu.

2016. nov. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

84 kgval kezdtem, 92 kgvel szültem. 81kgval jöttünk haza a kórhàzból. 6 hónap múlva 50 kg voltam.

Szörnyű volt. Testképzavar stb, mint egy csontvàz úgy néztem ki.

Ha tovàbb fogysz beszélj dokival. Van amikor nem jó a sok fogyàs.

2016. nov. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
én 4kg-t híztam, összesen rólam is 10 ment le. Átlag 10 kg a baba+lepény+víz meg stb. Szóval teljesen normális :)
2016. nov. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

2.vagyok

Igen,azért ha már aggódsz,keresd fel egy dokit.

Én nem szoptattam,de meguntam,hogy 86kiló vagyok a 171centihez és elkezdtem keveset enni. 3hónap alatt 52 kg lettem. Hát senki nem látott túl szépnek. Azóta ismét tonna donna vagyok ,de most jó igy.

2016. nov. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igaziból bőven van miből lemenjen,csak fura volt, hogy ilyen hirtelen mennek le a kilók 😀
2016. nov. 17. 07:58
 9/9 anonim ***** válasza:
ne örülj, még max 2kg fog lemenni így :) (sajnos tapasztalat :( )
2016. nov. 17. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!