Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mik a tapasztalatok azzal...

Mik a tapasztalatok azzal kapcsolatban, ha más városból bemegyek a Szent István/László kórházba szülni? És csak dúlát fogadok? Illetve VBAC-vel kapcsolatban.

Figyelt kérdés
A városunk kórházában egyáltalán nem bababarát és/vagy anyabarát az ellátás. Csak hagyományos ellátás van, ami azt jelenti, hogy 3 óránként láthatom a babát. És szülés tán kötelező 3 órát inkbátorban tölteniük. Kórházi protokol. Így az arany óra lehetősége esélytelen. Császármetszés utáni hüvelyi szülésben mik a tapasztalatok? Volt, akinek nem volt fogadott orvosa és így is lezajlott? Előre is köszönöm.
2016. dec. 12. 16:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Elméletben csak a körzetes kórházban szülhetsz,kivéve ha a kiválasztott kórházban van fogadott orvosod.Illetve ha beesel valamelyik kórházba,és annyira előre haladott a szülés,akkor nem küldenek el.
2016. dec. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én már többször szültem az Istvánban,fogadott dokival és szülésznővel.Nem tudsz csak úgy bemenni,ha nem vagy körzetes,és a dúla nem elég hozzá!Fogadott orvos,szülésznő.
2016. dec. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Melyik megyében van ez a kórház?

Énis ilyenben szültem nemrég .császár lett a vége,és hidd el könnyebb volt igy.de mindenkinek más a véleménye

2016. dec. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az biztos hogy ha beindul a szulesed barhol szulhetsz ahol rad jon. En sem az illetekes korhazba szultem. Az hogy vbca hogy menne ott azt nem tudom sajnos. En is ugyeletesnel szultem es tok elegedett voltam csak a janosban.
2016. dec. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!