Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Győrben melyik orvos fogadna...

Győrben melyik orvos fogadna el? Kit ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Sziasztok

34 hetes terhes vagyok gyor mellett lakom egy kisebb városban es itt akihez eddig jártam terhes gondozásra nem vállal szülést mert mar idős... Győrben fogok szülni es szeretnek ott fogadni egy orvost ajánlottak is nekem egy orvost Győrben felhívtam es aztmondta nekem a telefonba hogy Győrben az összes orvos 31 hétig vállal kismamákat utana mar egy orvos sem vállal el senkit... most akkor mit csináljak? Mindenképp szeretnek fogadni egy orvost es ismerni valamennyire akinél szülők nem szeretnek annál szülni aki épp ügyeletben van?

Tényleg igy van ez Győrben hogy 34 hetesen senki nem fog elvállalni? Esetleg tudnátok ajánlani nekem egy jo orvost Győrben? Egy orvost sem ismerek ott es ez igy nagyon rossz...első babám lesz es felek a szulestol

Köszönöm a válaszokat előre:)))



2016. dec. 13. 11:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Dr. Mika Péter műtött, tesóm Lendvai Viktornál szült. Mindkettő szuper. Hívd fel őket, kérdezz rá vállalnak e.
2016. dec. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen, úgy emlékszem ezt mondták nekem is anno, hogy egy bizonyos idő után már nem vállalják be a kismamát. Én külföldről költöztem haza, előtte esélyem nem lett volna otthon orvost választani.

Amúgy én a Mika Péternel szültem 5 éve, ügyeletben, és le a kalappal előtte, meg a szülésznő előtt is akinek a nevére sajnos nem emlékszem.

Szerintem ne félj az ügyeletesnél szülni. El fognak látni rendesen. :)

2016. dec. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sikerült?
2016. dec. 20. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
A Törpezsidót kerüld el messzire!
2016. dec. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Melyik a törpezsidó?
2016. dec. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!