Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szent Imre kórházról kinek...

Szent Imre kórházról kinek milyen tapasztalata? Melyik orvost ajánlanátok? 24 hetes vagyok, most költözünk Budapestre ezért orvost kell váltanom. Ennyi idősen is átvállal másik orvos?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 10. 13:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem bevált szülés szempontjából, hagytak nyugiban, nem turkáltak, nem szurkáltak, nem avatkoztak be a természetes folyamatba. Kétszer szültem itt. A gyerekágyas osztály viszont nagyon nem bababarát, minden babát tápszerrel akarnak tömni, úgyhogy ha szoptatni akarsz ne hagyd a babát a csecsemősöknél semmikor.
2016. ápr. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem volt valasztott orvosom megis minden szuper volt

Kedvesen rendesek voltak velem

Szla ajanlom oket nagyon

2016. ápr. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És melyik orvos segített a szülésben? Szülésznőt érdemes fogadni vagy ugyan úgy kezelik azt is ,aki nem fogad?
2016. ápr. 11. 11:14
 4/6 anonim ***** válasza:
Dr. Demeter Attilat jo szivvel ajanlom. Nekem egy komplikalt szulest vezetett le nagyon profin.
2016. ápr. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én pontosan egy hónapja szültem Dr. Lengyel Dánielnél a szülésznőm Nyulas Jolán volt mindkettőjüket fogadtam. És nagyon megvoltam elégedve. Nagyon kedvesek voltak és szuper munkát végeztek! Engem se piszkáltak feleslegesen. Nem kaptam oxitocint se... Nagyon megvoltam elégefve a korházzal is. Mind a szülészettel mind a gyermekágyas részleggel! Csak ajánlani tudom!
2016. ápr. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagyon ajánlom a kórházat! Fogadott orvosom nem volt mégis az ügyrletes végig mellettem volt, időbe közbeléptek amikor kiderült hogy császározni kell nem hagytak plusz x órát szenvedni. Ha fogadnék orvost biztos hogy dr. Barna Péter lenne. Hihetetlen jó orvos. Én a gyerekágyas osztállyal is mayimálisan meg voltam elégedve, rengeteget segítettek.
2016. ápr. 23. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!