Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Debrecenben szült valaki dr....

Debrecenben szült valaki dr. Móré Csabánál?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Debrecenben a Klinikán szült valaki dr Móré Csabánál? Aki igen,mondana véleményt róla? Esetleg ha tudja valaki mennyiért vállal szüléslevezetést,azt is megköszönném 😊

2016. dec. 16. 22:20
 1/9 anonim ***** válasza:
36%
Azt nem állja a TB?
2016. dec. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
há dikmá more megszüjjük mi otthon a csáláddál tezsvírem
2016. dec. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nektek gondolom mindegy hogy szültök....nekem nem!
2016. dec. 17. 06:39
 4/9 anonim ***** válasza:
45%
Igaza van az egyesnek. A fiamnál kicsengettük a 140et a dokinak. Ettől függetlenül semmi pluszt nem kaptam, az ügyeletes orvos is megcsinálta volna ugyanezt. A következőnél nem lesz vfogadott orvosom.
2016. dec. 17. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nyilván mindenkinek más a véleménye a fogadott dokitól. Nekem van ismerősöm aki azt mondja szintén,hogy felesleges és vannak olyanok is,akik elsőnél nem fogadtak dokit,leszarták őket, 10-12 órát szenvesztették mire megcsászározták őket,egy lekezelő bunkó volt az ügyeletes orvos és ők másodiknál már fogadtak dokit. Ezt tudom én is attól függ éppen ki van ügyeletbe...vagy egy normális doki vagy egy olyan aki le se sz.r téged. Én ezért inkább biztosra akarok menni és lesz fogadott dokim. Majd ha úgy ítélem meg hogy felesleges volt, a másodiknál nem lesz. Akit nekem ajánlottak,ő egy vezető ott,neki van döntési joga mindenben,ezáltal a betegei is előnyt élveznek bizonyos esetekben (pl. fenntartja nekem az 1 személyes vajúdószobát,nem kell közösködnöm mással...). Mint írtam ezt mindenki maga dönti el és tapasztalja meg hogy akar e fogadott orvost az első és második gyerekénél. Én akarok és mivel nem az volt a kérdésem,hogy legyen e fogadott dokim vagy sem,hanem egy konkrét orvosra lennék kíváncsi,örülnék ha olyanok válaszolnának,akik a kérdésemre tudják a választ és tudnak segíteni!!!!!!!!!
2016. dec. 17. 10:14
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát ha feltetted a kérdést, akkor bizonytalan vagy vele kapcsolatban. Innentől kezdve nem tök mindegy, hogy ügyeletes orvos vagy nem? Ha annyira szuper lenne és megérné a pénzét, nem kérnél róla véleményt.
2016. dec. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát egyáltalán nem mindegy....egyébként 70.000 ha később valakit érdekel. Nekem megér ennyit,hogy nyugodtabban menjek szülni és írtam már hogy aki nem tud értelmes választ adni a kérdésemre az ne is írjon.Vagy ennyire nem tudják egyesek értwlmezni a kérdésem és értelmezni,hogy mit szeretnék? Mondjuk erről én már nem tehetek,hogy ennyire aluliskolázottak vagytok 😁
2016. dec. 21. 22:18
 8/9 anonim ***** válasza:
Csak nem gondolod végig. Most attól megnyugszol, hogy kiadtál pénzt egy ismeretlen embernek? Ha pénz van a dologban, akkor biztosan jobban fog figyelni, vigyázni, mint bármelyik ügyeletes orvos, aki erre tette fel az életét? Nem. Pont, hogy a pénzes orvosok azok, akik csak a tenyerüket dörzsölik, és magastól tesznek a páciensre. Aki mások megsegítésében, megmentésében, egy gyerek világrahozatalában csak a hasznot nézik, szerinted mennyire megbízható emberek? Attól még, hogy fizetsz valakinek, nem fog jobban bánni veled, csak benned is egy pénzzsákot lát, akit leakaszthat.
2016. dec. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igenis jól jártam, hogy felfogadtam, mert probléma volt szülésnél és nem dobáltak ide-oda mint mást, akinek nem volt fogadott dokija és leszarták, hanem azonnal intézkedtek. Ráadasul profi munkát végzett a doki csak ajánlani tudom mindenkinek.
2017. febr. 23. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!