Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Anyukák véleményére, tapasztal...

Hamarné Enci kérdése:

Anyukák véleményére, tapasztalatára vagy sztorijára vagyok kíváncsi, akik Debrecenben szültek a Kenézyben, és nem volt fogadott orvosuk, hanem ügyeletesnél szültek? Apás szülésünk lesz jövő hónapban.

Figyelt kérdés
2016. febr. 1. 10:13
 1/1 anonim válasza:
Én novemberben szültem (igaz a klinikán) és fogadott orvosom is volt, viszont a szülésznők nővérek és igazából mindenki nagyon kedves segítőkész volt még mielőtt a dokim odaért volna. Apás szülés volt, minden a lehető legjobban zajlott. Komolyan mondom, hogy egy álom volt, amíg nem kerültem át a csecsemős osztályra... kibírhatatlanok a nővérek, mindenbe belekötöttek. Nem foghattam meg a fiamat úgy ahogy jólesett, mert ordítoztak velem, hogy azért sír, mert így fogom. Ha a folyosón sétáltam vele picit hogy a szobatársaim tudjanak pihenni és ne hergeljék egymást a babák (az én fiam is így hallgatott) akkor bezavartak, mint egy taknyos gyereket. Erről ennyit. A Kenézy csecsemős osztályáról jókat hallottam, a szülészet még sajnos semmit. Talán a 2 kórházat kellene egybegyúrni? :D
2016. febr. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!