Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A 40. hétben vagyok, de bő...

A 40. hétben vagyok, de bő egy héttel előbb foganhatott a babám az összes Uh szerint. Így azt gondolom, hogy 1 hét túlhordás nálunk már kettő is lehet. Ha nem akar a héten megszületni a babám, menjek a kórházba?

Figyelt kérdés

Nagyon félek a túlhordás veszélyeitől!

(Nincs fogadott dokim.) Vagy csak túlkombinálom??


2008. okt. 7. 12:23
 1/5 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy 1 héttel előbb, hogy nem a 14. napom, tehát mensi után 1-2 nappal...
2008. okt. 7. 12:29
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Nekem sem volt fogadott orvosom és mikor lejárt az időm bementem a kórházba.Azt mondták kétnaponta menjek be NST-re aztán meglátjuk, hátha beindul vmikor a szülés.De nem indult, aztán mikor már két héttel is túl voltam a lejárt időm után akkor befektettek, csináltak ultrahangot, és másnap megindították a szülést.Burkot repesztettek, kaptam oxitocin infúziót, aztán estére meglett a babám.Én úgy tudom 2 hét után mindenképp megindítják a szülést, ha magától nem indul.
2008. okt. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezek szerint elértél a türelmed végére.Ez a kérdés minden kismamát foglalkoztat a végén,akkor is ha van fogadott orvosuk.A tanácsom az,hogy járj el a vizsgálatokra és mindíg kérj PONTOS felvilágosítást,mert azt el szokták nagyolni,és akkor megnyugszol.
2008. okt. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát igen, eléggé türelmetlen vagyok már. Főleg, hogy az utolsó Uh szerint a szonográfus október 5-re hozta a szülés várható időpontját. Bár az orvos azt mondta, már nem változtat az eredeti okt. 13-án. Én biztos nem bírnék még 2 hetet ráhúzni. Nem semmi!!
2008. okt. 7. 12:37
 5/5 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg! Babád biztos tudja, hogy mikor kész arra, hogy kijöjjön!A megfelelő időben lesz, nem érdemes ezen variálni, persze megértem, hogy izgulsz.
2008. okt. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!