Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Vélemények/Tapasztalatok...

PetraDani kérdése:

Vélemények/Tapasztalatok Weidner András doktorrol?!

Figyelt kérdés

En hozza jarok a maganrendelesere/terhesgondozasara, vegyesek az érzéseim.

Valaki szült mar nála? Mennyit kert érte?

Mennyire 'hanyag'?

Legyszives a velemenyeteket fejtsetek ki, Koszonom!

20hkm



2016. dec. 22. 17:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudok neked túl sok tapasztalatról beszálmolni, én csak sztk-ba jártam hozzá, amíg rendelt itt, nem szültem nála. Én végig meg voltam vele elégedve, kedves rendes figyelmes volt. Illetve itt az sztkba 80%a az embereknek hozzá járt.
2016. dec. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Velem mindig türelmes, és figyelmes. Bármikor hívhatom, ha nem érem el, visszahív. Kissé laza- humoros stílusa nekem kell, mert parás vagyok. De soha nem éreztem, hogy emögött hanyagság van. Én teljesen meg vagyok vele elégedve.

A szülésért 100 ezret kér. Megkérdezhetem, hogy mi miatt vannak vegyes érzéseid vele kapcsolatban?

2016. dec. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
szia én végig hozzá jártam magánrendelésre teljesen meg voltunk vele elégedve nagyon jó orvos:) kedves és türelmes volt végig és mindent elmagyarázott részletesen... minden vizsgálatkor 10-15 ezer forintot adtunk neki... nst-nél 8000 ft-ot kért... a szülesnél 150 ezret kapott
2016. dec. 23. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!