Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha tegnap egész nap folyamatos...

Ha tegnap egész nap folyamatosan voltak jóslóim, meg éjszaka is felkeltem rá, akkor közel lehet az idő? 39km

Figyelt kérdés
Szinte nem is volt szünet, mindig éreztem.
2010. máj. 4. 07:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, akkor már elég közel. :) Jó egészséget Nektek!
2010. máj. 4. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen! Lassacskán készülődhetsz! Minden jót! Könnyű szülést! Zs.
2010. máj. 4. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Igen, úgy tűnik, hogy hamarosan kezedben tarthatod a babát :) Könnyű szülést kívánok és minden jót!!!

És várunk vissza! :)

34 hetes kismama

2010. máj. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Megszületett már a Kicsikéd?
2010. máj. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
08.36-os vagyok. Megszületett a baba? Minden rendben volt szülésnél? :)
2010. máj. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Szia!

Igen, 3680 gramm 52 cm Benedek. sajnos császár lett, mivel fájás gyenge lettem, valamint minél erősebb fájások jöttek, annál jobban gyengült a pici szívhangja. A fejére, a nyakára és a vállára volt tekeredve a köldökzsinór. De már jól vagyunk.

2010. máj. 16. 17:01
 7/9 anonim ***** válasza:

08.36-os vagyok, gratulálok a kisfiadhoz! Szép nagy baba lett :) A császár: jobb így, mert a baba és a mama egészsége a legfontosabb. Én eleve császárra készülök, nekem programozott lesz, pont mához 4 hétre kell befeküdnöm.

Szép lett a kisfiatok neve :)

Minden jót és jó babázást!

2010. máj. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Gratulálok a babához! Tudod, nem a szülés milyensége, hanem kettőtök egészsége a fontos :) Ha császárra volt szükség, akkor most így alakult : Az a fontos, hogy mindketten jól vagytok!!!! Üdv: 2. válaszoló Zs
2010. máj. 17. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindkettőtöknek!
2010. máj. 17. 08:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!