Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szüles utáni talp-, térd-,...

Szüles utáni talp-, térd-, ujjfájás?

Figyelt kérdés
4 hónapja szültem és hozzávetőlegesen két hónappal a szülés után elkezdtek fájni a talpaim. Nem egyfolytában, hanem inkább reggel, illetve, ha hosszabban ülök és utána felállok akkor. 2 hete pefig ehhez társult, hogy a két hüvelykujjam is érzékeny. Térdfájásom pedig a terhesség vége felé kezdődött és azóta is tart. Volt valakinek hasonló panasza szülés után? Elmúlt idővel?

2017. jan. 12. 06:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem ujjfajasom volt ejszakankent. Sokszor a siras kerulgetett annyira. Ket honappal szules utan kezdodott es masfel evig tartott. Voltam reumatologusnal, neurologusnal, fizioterapian, naturopatanal.... Semmi nem segitett. Akkor mult el, mikor terhes lettem a lanyommal. Kitartas!
2017. jan. 12. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Első szülés után ujjakban az izületek. Most a második után csak akkor, ha magnéziumot 1-2 napig elfelejtem bevenni. Talán a szoptatással függ össze, ezért szedek vitamint.
2017. jan. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Gondoltam, beszámolok a fejleményekről, hátha vkinek hasznos lesz. Szóval a térdfájás abból fakadt, hogy a terhesség alatti hirtelen súlypontváltozást rosszul reagálta a combizom, és a szalagok felé kezdett terhelni. Combizomerősítő gyakorlatokkal egy hónap alatt megszűnt. A hüvelykujj fájdalom pár napig tartott csak. Viszont a talpfájdalom csupán mostanra múlt el (november), pedig már március óta nem szoptatok. De a lényeg, h elmúlt!
2017. nov. 14. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!