Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kismamak akiknek az elso...

Kismamak akiknek az elso terhesseg alatt volt minden fele fajdalma szemerem, keresztcsomt, zsibbadas stb a masodik terhessegnel is ugyanugy elojott?

Figyelt kérdés
2017. jan. 13. 10:10
 1/2 anonim válasza:

Szia!

Első terhességemnél minden volt, amit csak el tudsz képzelni. Hányinger végig!!,minden csontom fájt, visszerek gyötörtek (persze ezek a szülés után idővel eltűntek), akkor nem szerettem terhesnek lenni, alig vártam a végét.

Második babámnál a hányingeren kívül semmi nem volt, nagyon élveztem a terhességet :-)

2017. jan. 19. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ritka mikor azt mondjak ugyan olyan a két terhesség. Hat nekem ugyanaz volt! Mindenben. Mintha újra éltem volna az elsőt. Gyanús úgy éreztem magam, ugyan az alapján éreztem meg hogy babát várok, ugyanazokat ettem, kívántam, ugyanott fájt feszített,ugyanakkor tol volt savam. Egy dologban különbözött a 2., csak a végén vizesedtem míg az elsővel már fel időtől. A végére dekara ugyanannyit is hiztam.
2019. okt. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!