Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 20. hetes terhességnél normáli...

20. hetes terhességnél normális az enyhébb mensis görcs+derékfájás?

Figyelt kérdés
Első baba,4 év után lombikkal sikerült,ezért izgulok annyira:(
2016. jan. 18. 19:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem kell magyarazkodnod, miert izgulsz!:) nekem is volt ilyenem, a 16.heten, en mentem dokihoz, aki a Magnosolvot javasolta. Hasznalt. De megnezte uh-val a mehszajat, hogy nincs-e gond.


Szedsz vmilyen magneziumot?


32hkm

2016. jan. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szia,köszönöm válaszodat:)

Igen,szedek mágne B6-ot,amit dokim javaslatára 3x1-ről 4x2-re emeltem.Így "csak"este görcsölök:(

És Neked aztán teljesen elmúltak a görcsök?

2016. jan. 18. 22:17
 3/5 anonim ***** válasza:

Gratula a várva várt babátokhoz! :)

Nyugi, nincs semmi baj, teljesen normális és természetes a terhesség bármely szakaszában a has-, ill. derékfájás.

Azt szokták mondani, hogy a terhesség első felében inkább a hasfájás jellemző, ahogy tágulnak a szövetek, második felében meg a derékfájdalom.

Nekem volt a terhességem során olyan erős, heves hasi fájdalmam és görcsöm, hogy attól rettegtem, hogy elmegy a baba, aztán a rendszeres (3x2) MagneB6 segített.

2016. jan. 19. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

igen, de a magne b6 csak arra volt jó, hogy abbamaradjon a hányás, de a Magnosolvot volt, ami igazán segített. Gyakorlatilag pár nap alatt, az szívódik fel a legjobban és leggyorsabban és sok magnézium is van benne. én elégedett vagyok:)


még mindig iszom, mert ha elnehezült méhvel ébredek, mert a magzat nagyon aktív volt éjjel, akkor azon is segít:)

2016. jan. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen válaszaitokat!:)Ma vettem Magnerotot(ma voltam védőnőnél és ő meg ezt ajánlotta)és úgy látszik bevált(kopp-kopp)mert ma már a legenyhébb görcs sem jelentkezett:)
2016. jan. 19. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!