Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szerintetek melyik kevésbé...

Szerintetek melyik kevésbé fájdalmasabb, a természetes szülés vagy a császározás?

Figyelt kérdés
2017. jan. 18. 15:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
42%

Maga a szülés a császárnál, az utána következő napok a hüvelyi szülésnél.


Egyik szülés sem jobb a másiknál. (vagy talán a hüvelyi kicsit jobb, de vannak ettől eltérő vélemények is)

2017. jan. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
51%
a szülés
2017. jan. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
46%

Egy ismerősöm mindkettőt "kipróbálta", és szerintem a császár sokkal rosszabb volt. De olvastam más történeteket, volt, aki szerint a császár jobb.

Részemről mindegyik borzalmas lehet, de még nem tartok ott.

2017. jan. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
75%

A természetes szülés rövid idő alatt nagy fájdalom, utána gyors gyógyulás.

A császárnál kisebb a fájdalom, de napokig szenvedsz utána, és lassan gyógyul.

Szerintem attól függ, hogy ki melyik verziót viseli nehezebben.

2017. jan. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem úgy valahogy, ahogy az első írja. Összességében egyforma. Nem verseny.
2017. jan. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
66%

én császáros voltam, 1 nap fájt, de akkor is elég volt a nurofen, nem szenvedtem utána semmit. Nekem mondjuk program császárom volt, a sürgősséginél más a helyzet.

Szóval inkább úgy kérdezd, a term.szülés vagy a program császár.


Csak látni láttam a term.szült anyukákat, hát, nem irigyeltem őket (ők engem annál inkább)

2017. jan. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
37%
Amíg vajúdtam abba akartam belepusztulni, aztán császár lett és hetekig szenvedtem miatta. Mind a kétszer. Őszintén? Egyik sem könnyebb és egyik sem kevésbé fájdalmas. Aki azt mondja, hogy az, az nem tapasztalta meg mindkettőt. Közel egy-egy nap vajúdás és utána császár után biztosan mondhatom, hogy mind a kettő kbaszott nagy szívás.
2017. jan. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
52%
Attól függ, milyen kártyát húzol. Egy elhúzódó, komplikációkkal teli szülésnél minden jobb. Ha gyorsan megy a sima szülés, akkor pedig sokkal jobb, mint a császár.
2017. jan. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
21%

Nekem minkettőhöz volt szerencsém. Első program császár

Második természetes.

Hát mind kettőnek jó és rossz oldala.

A hüvelyinél azért másnap már tipp topp voltam. De veszettül fájt.

A császárnál azért marha nehéz volt a babát itthon ellátni, nem fájt annyira még is sokkal rosszabbul bírtam. Nem is tudom ezt így elmagyarázni.

Én ha választhatnék ( persze nem lesz több baba) a hüvelyit választanám. Csak úgy nem vágatnám magam, pusztán azért mert félek h fájni fog.

2017. jan. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
34%

Én rettegek a császártól.

Két sima szülésem volt. Akkor és ott fájt,de már rá két órára mentem ki pisilni saját lábon. Nem akarnék sose császárt. Másodiknál még csak fáradt se voltam. Simán fel alá mentem.

2017. jan. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!