Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akinek volt természetes és...

Akinek volt természetes és császáros szülése melyikböl épült fel könnyebben?

Figyelt kérdés

Nagyfiamat termèszetes úton hoztam vilàgra oxival rettenetesen repedtem,gàtmetszès...nehezen èpültem fel 6-7hónap is volt mire a fèrjemmel együtt tudtunk lenni

Most programozott csàszàrom lesz a szemem miatt ès nem tudom mire szàmítsak jobban fèlek az èrzèstelenítèstöl mint 8ève a gàtmetszèstöl...

Ès mennyi idö alatt èpülök fel,hogy tudunk majd közeledni egymàshoz a fèrjemmel?

Akinek volt mindlettö szülèse kèrem írja le melyik milyen volt ès mikorra èpült fel!

Köszönöm


2016. aug. 21. 17:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
2 természetes után császár, és a császár után épültem fel előbb.
2016. aug. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én a simából, a császár lepényleválás miatt volt, a baba koraszülött lett.
2016. aug. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Császár utan kb. 4 honappal voltam úgy,hogy jo volt az egyuttlet...sima utan kb. 2 honappal,mintha mi se tortent volna,ugy voltunk együtt(pedig en is szakadtam belul,vagtak kivul)...

Szoval en azt mondom ez tok egyeni masnak csaszar után egyaltalan nem okoz gondot ujra az egyuttlet...

2016. aug. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Mindkét esetben mikor véget ért a gyermekágyi folyás, elkezdtünk szexelni. Először óvatosan, aztán nem volt gond.

Kb. 4-5 hét.

2016. aug. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
3 császár után,mi is 6hét után ujra sexeltünk gond nélkül! Simán nem szültem az igaz,de ne félj a gerinc érzéstelenítéstől,ha jól csinálják nem fájdalmas
2016. aug. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A szülést jobban éltem meg,mint a császárt,de császárból hamarabb felépültem.Lehet ha nem reped szét a hüvelyem akkor természetesből épülök hamarabb.
2016. aug. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem csaszarom volt sima nem de ahogy hallottam simabol masnak tovabb tartott a felepules.

Nekem 1 het mulva mar nem volt semmi bajom. Nagyon gyorsan regeneralodik az ember.

2016. aug. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Simán felépültem csaszarbol pikk-pakk. Szex ugyanolyan volt mint előtte.
2016. aug. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Első sima volt, 2. császár. Az elsőből olyan pik pak felgyógyultam, hogy a 6 hetet alig vártuk hogy leteljen és együtt lehessünk a férjemmel.

Császár után baromira sokat szenvedtem... :( Bár a nemiszervemmel nem volt ugye gond, de brutál fájdalmaim voltak, a hasam undorító volt. Uh eléggé megviselt, a mai napig összeszűkül a gyomrom hogy vissza kell rá gondolnom :-(

2016. aug. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!