Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mosonmagyaróvári szülészetről...

Mosonmagyaróvári szülészetről tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Márciusban szülök majd Mosonmagyaróváron,minden info érdekelne. Nem fogadunk sem dokit sem szülésznőt...

2017. jan. 23. 12:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia. orvosok és szülésznők mind kedvesek. A nővérek és a csecsemősős viszont nem valami segítőkészek. Minden szobához külön fürdő és wc tartozik. A baba egész nap veled van csak éjjel viszik el, de ha azt akarod akkor is veled lehet. Látogatás az külön helységben van, a babát egy üvegfalon keresztül mutathatod meg. a Szobába nem mehet be látogató.
2017. jan. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia! Én decemberben szültem ott. Ügyeletes orvosnál és szulesznonel. Nagyon féltem tőle de nagyon nagyon aranyosak és kedvesek voltak, illetve profin levetették a szülést. Nekem a nővérekkel és a csecsemosokkel se volt bajom. Ha kertem segítséget jöttek és megoldották ha tudták. Le lehet adni a babát éjjelre, amit érdemes lehet kihasználni, bár etetes szempontjából lehet jobb lett volna bent tartani. Úgyse tudtam aludni. Majd meglátod mennyire leszel jó állapotban utána. Konnyu szulest!


Ha apuka szeretne bemenni, akkor kérj rá papírt előtte, adnak a godozas során. Így a szülőszobán veled lehet, valamint azt követően két órát együtt lehettek! A többi úgy van ahogy leírta az előttem szóló!

2017. jan. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,hálás vagyok.. Meg tudnátok még momdani a babának miket kell bevinni? Pelus,popsitörlő,textilpelus gondolom kell. Ruhákat kap odabent vagy majd készüljek azzal is?
2017. jan. 27. 10:41
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia! Én 2016.01.19.-én szültem ott.


A csecsemősöket annyira nem bírtam,volt egy nagyon bunkó. Már azért ia bunkozott mert betoltam hozzájuk Hannát mert zuhanyoztam. A nővéreket annál inkább, Marika néni volt a legjobb.

Császáros voltam. Rettentően fájt, Dr. Marton Péter császározott, utána egy szót nem beszélt velem. Pedig többször fel kerestem. Végül Bali doktor úr szedte ki a varratokat is.


A szobákban mindenkinek van egy kis éjjeli szekrénye és még egy keskeny szekrénye. Arra a pár napra elég. Szobákként egy hűtő. Szobánként van 1 fürdő - mosdó.

A gyerekeket etetés előtt és után mérni kell, és irni is egy ott kihelyezett könyvbe.

Nekem úgy volt hogy kedd reggel császároztak. Kedden még csak kihozták Hannát, mellém rakták kb 10-20 percre és elvitték. Másnap reggel meg kellett mutatnom hogy fel tudok ülni, állni. Akkor már ott hagyták kocsistól. Utána úgy volt hogy reggel háromnegyed 6-kor hozták a piciket,már kocsiban. Reggelikor vissza kellett tolni őket. S utána lehetett értük menni. Ha látogató jött ugyanúgy vissza kellett tolni őket, ebédkor is. A babát üvegfalon keresztül mutatták meg. De ott csak akkor fotózhatsz hogyha a csecsemős bele egyezik és akkor is jobb ha nem látszik az arca.


A kicsinek ezeket kellett vinni :

- pelenka. 30 dbot vittem. pár db maradt meg azt ott hagytam.

- popsikrém

- popsitörlö

- cumi, cumisüveg


Arra figyelj hogy abba a kiságy mindig csak 2 db pelust rakj, estére max 4-t. Mert a csecsemősök szét osztogatják.

Ruhát nem kell vinned, csak amiben hazahozod. (én ezeket vittem: body, harisnya, ujjatlan lábfejes overál, pulcsi, 2 sapka)

Ez vittem még be neki takarót és Dodó plüssöt. Jól jött mind a kettő.

2017. febr. 4. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm. Marton Péter doktor úrral egyszer találkoztam eddig,a 20 hetes uh-ot ő csinálta. Szó nélkül, 2 perc alatt,nem lopta be magát a szívembe. A csecsemősökről sok jót én sem hallottam sajnos,de hát azt a pár napot majd fèl lábon is kibírja az ember gondolom. Mègegyszer köszönöm a választ. Sok boldogságot Hannához!☺
2017. febr. 4. 10:16
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia! 2s vagyok. Na a babának én sok popsitörlőt és textil pelust ajánlok. Első babaskent és annyira béna voltam kis fiammal h jókat röhögtem magunkon. Állandóan akkor pisilt és kakilt mikor tisztába tettem. Ezért sok textil pelust használtam, én kb 15-t, bár én akkor is cseréltem a feje alatt ha bukott. A sok popsitorlo meg a meló Kun miatt kellhet... Én alig tudtam ki akarni belole, főleg a zacsirol. Én abból is sokat hasznaltam. Picinek meg vittem sterilizalt kis cumit, Ill javaslok egy sterilizalt bimbovedot is, m náluk elsőre úgy melle szívott h csillagokat láttam mire leszedtem. Uh egy jó kis lila folt lett a bimbo mellett. Puha takaró is kellhet m én pl abban könnyebben meg fogtam a picit. Ruhát ok adnak. Én egyébként nem érzékeltem h elvettek volna a pelust, pedig jó minőségű volt. Bar valamit radarok mielőtt elkértek a csomagot. Más hirtelen nem jut eszembe nekem se. Könnyű szulest!
2017. febr. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hazahozós rucit elég majd ha apa behozza?
2017. márc. 3. 18:19
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem Marton doktor az orvosom, viszont én magánrendelésre járok hozzá és ott korrekt. Kórházban ha összefutunk meg sem ismer. Szakmailag kiválló emberileg viszont nálam megbukott. Következő babámnál biztos, hogy nem hozzá fogok járni.
2018. ápr. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!