Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mosonmagyaróvári kórházban...

Mosonmagyaróvári kórházban szült valaki mostanában? Tapasztalatok érdekelnek, jó és rossz egyaránt.

Figyelt kérdés
2012. jún. 13. 14:20
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Én tavaly márciusban szültem és novemberben ismét fogok! :-) Abszolút jó a tapasztalatom! Bár a főorvost nagy ívben kerülöm! Hogy hozzám se érjen megfogadtam a doktoromat és szülésznőt is! Maximálisan elégedett vagyok, igaz könnyű szülésem volt, mert már úgy mentem be, hogy teljesen nyitva voltam és 2 órán keresztül 5 perces fájásaim voltak. Burokrepesztéstől számítva 1,5 múlva megvolt a bébi. Ha konkrét kérdésed van szívesen válaszolok!
2012. jún. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!