Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nyákdugó távozása után meddig...

Horikarkarka kérdése:

Nyákdugó távozása után meddig lehet még húzni? Többi lent.

Figyelt kérdés
34.hetes pocakos vagyok. 28.héttől màr megrövidült a méhnyakam teljesen de a méhszàj még zàrt. 33.hét végétől folyamatosan tàvozik a nyàkdugóm màr 5napja nem véres se nem barnàs , és egy kicsit elkezdtem izgulni hogy îgy a kettőt együtt véve meddig húzhatom még? Kezdjem összepakolni a dolgokat?
2017. jan. 25. 10:08
 1/5 anonim ***** válasza:
34 hetesen még korán van, de ne aggódj, már teljesen egészséges babád születhet, ha megindulna a szülés. Zárt méhszájesetén viszont távozó nyákdugóval is hetekig húzhatod még!
2017. jan. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Zàrt méhszàj? A nyàkdugó tàvozàsa nem a méhszàj nyîlàsàt jelenti?
2017. jan. 25. 10:23
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem 37 hetesen kezdett távozni darabokban, 39+4 hetesen véres volt, akkor már a szülésem is indult. De azért a nyákdugó távozásának az elejétől pár hét eltelt, volt egyébént mikor napokig nem tapasztaltam semmit. Méhszáj nekem C2111 volt 35 hetes koromtól.

Ne aggódj, ha be is indulna a szülésed, 34-35 hétre született baba pont ugyanolyan esélyekkel van, mint egy időre született baba.

2017. jan. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem 4 hét volt. 38+6-ra szültem. 1 ujjnyira nyílt a méhszáj, be is fektettek.
2017. jan. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem a védőnő azt mondta, hogy a nyákdugó akár 4 héttel a szülés előtt is távozhat. Nekem 37 hetesen kezdett el kis darabokban távozni aztán 2 nap után reggel fájásokkal ébredtem. Mire beértünk a kórházba már 2,5 ujjnyira voltam kitágulva és a nyákdugó maradéka akkor távozott.. A magzatvíz pedig a vajúdóban. Szerintem nem kell idegeskedned nem lesz semmi baj. A kicsi már fejlett és jó kezekben vagytok ha véletlen korán jön.
2017. febr. 8. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!