Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mikor szülök már? Beindításra...

Mikor szülök már? Beindításra tippek?

Figyelt kérdés
40 hetet töltöttem 4napja.Már nagyon fáj a medencém alig bírok menni.Mindent kipróbáltam,tonik,sex,séta,lépcső,ablak pucolás.Semmi nem jött be.Iszonyú fáradt vagyok,nem tudok aludni.Minden nap vizsgálatokra kell mennem a másik városba alig tudok a 6évesemre figyelni.Apuka segít,de olyan jó lenne már ha kibujna:(
2017. jan. 27. 14:59
 1/7 anonim ***** válasza:

2.babám nekem sem akart kibújni.Tudom kellemetlen de jön ha itt lesz az ideje.

42+4re szültem a 2.at

2017. jan. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ugyanígy voltam, kipróbáltam mindent én is. Aug.21-re voltam kiírva. 26-án azt mondták, 29-én befektetnek és megindítják.

27-én beindult magától, éjfél után (0:45-kor) meglett :) Azaz pont 1 héttel később.

2017. jan. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Bábakoktél? Nekem hatott, az orvosom mondta, hogy igyam meg. Bár ki tudja, hogy ha nem iszok, lehet akkor is beindult volna pont akkor.
2017. jan. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
22%

kicsit meg kell feszegetni (tágítani) a méhszájat, de otthon ezt nem javaslom


lelkesebb dokik egy "alaposabb" vizsgálat keretében szokták így szülésre bírni a kismamákat


de ez sem 100% de kb. a legbiztosabb

2017. jan. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
69%
Nekem szülésznő csináta, barbár módszer. Szülés közben végig repedésre bőven van esély. Hogy otthon nem ajánlott, az meg tuti, ilyen remélem senkinek meg sem fordul a fejében!!
2017. jan. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hat a kézi tagitast én se ajánlom, borzalmasan faj. Én nem tanultam Uh kellett, sőt nálam a mehszaj permet is le kellett fogni m nem tűnt el... mind fájdalmas.
2017. jan. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Kiprobáltam azt hogy nem agyalok rajta,és ma reggel elment a nyákdugo.Remelem nemsokara kezembe foghatom a második életemet.😊Ugy izgulok
2017. jan. 30. 08:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!